2737
2734
عنوان

پشت کنکوریا یه لحظه بیاید

236 بازدید | 35 پست

آقا سلام من یه پشت کنکوری دیوونه ام 

از دست خودم دارم دیوونه میشم هی برنامه مینویسم هی عقب میوفتم ازش ...برنامم سبکه زیاد حجیم نیس ولی با این حال عمل نمیکنم صددفه تاحالا نوشتم دیگه عق میزنم وقتی برنامم بهم میخوره ..بعد سریالم خیلی میبینم سعی کردم کمش کنم ..ولی باز دلم میخاد هی گوشزد میکنم که نهههه الان وقتش نیس ..صبحا به زور از خواب پا میشدم یه ماهه تصمیم دارم ساعت ۶ صبح پاشم ولی نهایت ۷ونیم بیدار میشم عاقا بگید من چیکار کنم ک از این ظلمات ب نور هدایت شم 🤦🏻‍♀️😭🤕🤕

۷ونیمم خوبه

بعدشم یهویی که نمیتونی ۶پاشی اروم اروم خودتو عادت بده وقت داری و اروم اروم ب برنامه ت اضافه کن

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین طور 

من قراره امشب رو بیدار بمونم تا خوابم اوکی بشه و اگه امروز ۴ درس رو نخونم تنبیه میشم

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2731

سریال رو تعطیل کن (یا جایزه بزار برای خودت اگه کامل خوندی برنامت رو یه سریال ببینی )

ایندت رو تصور کن 

شبا ۱۲ بخواب صبح ها از ۷ و نیم که میگی هر روز ۱۵ دقیقه بیااا عقب 

و این نی نی سایت هم ببند 

من از وقتی شروع کردم اینستا و تلویزیون وسریال و قطع کردم گوشی هم فقط زمان استراحت ناهار و شبا میرم سراغش 

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی

من پارسال پشت کنکور بودم.

فعلا همون ۷ و نیم هم بیدار شی خوبه.

و اینکه گوشیتو خاموش کن بذار یه جای دور از دسترس 

مثلا اگه تو اتاقت درس میخونی گوشیو خاموش کن بذار بالای یخچال

خودت بیا تو اتاق درو قفل کن .خودتو ببند به صندلی تا ۲ ساعت نشده.

بعد برو ۲۰ دقیقه استراحت بدون دست زدن به گوشی و دوباره بیا سر درس.و اینو تکرار کن

اخر شب اگه به برنامه ی اون روزت رسیدی میتونی به گوشی دست بزنی نیم ساعت وگرنه اونم هیچی.

و اینکه ۱۰ پونزده درصد ساعت مطالعه ی هفتگیتو بذار برای جبران

که اگر احیانا عقب افتادی بتونی درستش کنی ولی اگر عقب نیفتادی از اون زمان جبران برای بیشتر خوندن درس های ضعیف استفاده کن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2738

نظام قدیم تمدید نشد؟؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
سریال رو تعطیل کن (یا جایزه بزار برای خودت اگه کامل خوندی برنامت رو یه سریال ببینی ) ایندت رو تصور ...

جایزه پیشنهاد خوبیه همینکارو میکنم راستش هیچ برنامه فعالی رو گوشیمم ندارم همین الان وارد این سایت شدم 

2706