2726
عنوان

این پول دیه حروم نیست ب نظرتون ؟؟

636 بازدید | 45 پست

پدر شوهرم چتد روز پیش تصادف کرده بود از پشت ی موتوری بهش زده بود خودش سوار دوچرخه بود ۶۵ سالشه. به ما زنگ زد گفت بیاید من از چرخ افتادم خوردم زمین! 

بعدش گفت یکی بم زد در رفت و..

ماهم باور کردیم رفتیم شکایت کردیم و پزشک قانونی

امروز رفتیم محلی که تصادف شده مغازه دارا گفتن خودش خورده زمین اونم ۴ تا مرد!

خودش میگه تصادف  کردم. فک کنم میخواد دیه بگیره چون تقریبا ۱۰۰ ملیون میشه 

حالا اون اطراف دوربین و.. اینا نیست مغازه دارام شاهدن ک خودش خورده زمین. به شوهرم گفتم این پول حرومه اگه بخواید بگیرید اول دفاع کرد ازش ولی من گفتم اگر بری دنبال کاراش رابطتمو باهات قطع میکنم چون خانواده ای ک دنبال دوز و کلکه ب درد من نمیخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این پول حلاله؟

اگه کسی نزده بهش حرومه اخلاقی نیس

موتوری رو از کجا گیر اورده؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728

خب میخواد دیه رو دقیقا از کسی ک وجود نداره بگیره؟ 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

شاهدا اگه لیاین دادگاه فکر کنم بهش تعلق نمیگیره 

شایدم چون دوچرخه سوار بوده تعلق بگیره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
حال بگیره اگه قانون بهش میده شما چرا جوش میاری به نظرم شما داری دخالت میکنی 

من از این میسوزم ک اینهمه مدت ب من دروغ گفته بود ک تصادف کردم و منو فرستاد دادسرا و کلانتری و پزشک قانونی و همه جا من امضا کردم و اثر انگشت زدم

2706