2726
عنوان

نیایش ظهرانه

35 بازدید | 2 پست

🌸خداوندا...

🍁در این روز زیبای پاییزی

✨خودم، عزیزانم و دوستانم را

🍁قلبی پر از عشق،

✨و محبتی که در نام خودت

🍁متبرک گردیده است ببخشا ؛

✨و همواره ما را

🍁از محدوده زمان و مکان برهان،

✨تا در پیوند مهر خداییت قرار گیریم،

🍁و روزمان را در آغوش

✨پر از خیر و برکتت سپری کنیم.

✨خدايا ..!

🍁شايستگي آن رابه ما عطا فرما که

🕊قدران نعمتهايت

🍂باشيم و با تمام وجود

🕊آنها را درك كنيم.

🍁و قطره وجود ما را

🕊در پناه خود به درياي احديتت

🍂رهنمون کن.

✨خدایا...!

🍁همیشه با ما باش

🕊نگذار لحظه ای از تو غافل شویم

🍂نگذار لحظه ای از تو دور باشیم

🕊اکنون بیشتر از همیشه

🍁به دست گیریت محتاجیم!

آمین...🙏

اکنون می دانم که خداوند می خواهد صاحب همه چیز باشم همه چیزهایی که دوست دارم و زندگی ما را در این دنیا شکوفاتر می سازد.

😇 به رویاهاتون اعتماد کنید🌹

❣ظهر شادی در كنار

عزیزان و خانواده

محترمتان داشته باشید ❣

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

همچنین 😊🙏

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ممنون از دعای زیباتون

همیشه سعی کنید :چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در آدم ها ببیند...قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد...ذهنی که بدیها را فراموش کند ...و روحی که هیچگاه ایمانش به خدا را از دست ندهد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷