2726
عنوان

مهریه و اعتراض آقایون

575 بازدید | 58 پست

دیدید عکسای اعتراض چندتا از اقایون رو جلوی مجلس؟ که مهریه زیاده و نمیدیم و محکومان مهریه به خودشون گفتن؟ 

چرا هیشکودمشون نمیگه خب حق طلاق و تقسیم اموال رو قبول میکنم عوضش مهریه نمیدم، هم خرو میخوان هم خرما؟ 😒

هم خدا هم خرما😐

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ غیر منطقی

خب حق طلاق بدین ماعم بی‌خیال مهریه میشیم  

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

وقتی ی زن تموم زندکیشو میذاره توی ی خونه،از پیشرفت شخصیش میگذره از سلامتیش میکذره برای اون اقا بچه میاره کلی سختی ب حون میخره واقعا مهریه کمترین چیزیه ک میتونه در قبالش بده،در ثانی مهریه م زوری نیست خب خودشون قبل ازدواج قبول کردن،میخواستن نکنن

چ غیر منطقی خب حق طلاق بدین ماعم بی‌خیال مهریه میشیم    

حق طلاق چ مزایایی داره؟

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

عنتر برقیا😒😒😒😒

ما هم بریم اعتراض کنیم که چرا نه ماه باردار باشیم و به سختی زایمان کنیم و اونوقت بچه فامیلی پدرشو بگیره؟

چرا باید بی مزد و منت بچه داری و خانه داری کنیم وقتی وظیفمون نیست؟؟؟

چرا واسه خروج از کشور باید رضایت اقایون و داشته باشیم؟

و..........

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

مضحک ترین تصویر از تعدادی مرد بود 

و عادی ترین چیز برای یک مرد ایرانی! 

مرد ایرانی عادت داره به تمارض

جالب اینجاست تمام رسانه ها پوشش دادن و کسی هم کاری به کارشون نداشت

اما کافی بود عده زن برای گرفتن حقوق انسانی‌شون چنین تجمعی داشته باشن!یبار اونجا از دست پلیس کتک میخوردن یبارم تو خونه از دست شوهرشون

2706