2737
2734

فعلا هیچی

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

برای ازدواج عجیبه غریبه

به نام خدا ...شوهر عزیز مخ شریفی امیر کبیری من که اومدی زندگیم و قدت ۱۸۰ و وزنت ۷۳ و ورزشکاری خوشگل بور خوشتیپی چشمات رنگیه استاد دانشگاهی مخ مخ مخایی و شاعری و دوستم داری و ویزات اومده وضع مالیتم خوبه عاشقم عاشقم از خدا ممنونم تو رو بهم داد علیرضا ۳۳ ساله 😀😀😀😇😇دعا کنید بهش برسم مگه چی میشه صلواتتتتت.....بااخلاق باشه،باشعورباشه،خانواده دارباشه،همیشه بخودمو خانوادم احترام بزاره،تموم زندگیش من باشم ،منودرک کنه وتوجه ومحبت داشته باشه بهم همیشه،ازتمووووم خوبیا سیرابم کنه واینه یه مادری داشته باشه عین فرشته ها مهربون وعروس دوست........پسر خوشگل ناز که خیلی زود داری کارهاتو میکنی تا زود زود همین روزها انشاءالله به حق امام حسین بیای  و ازم خواستگاری کنی چشمای سبزتو دوست دارم خیلی خیلی خیلی چشمات قشنگه مرسی که همش فکر منی و بهم پول دادی که آتلیه خوب عروسی بگیریم و برات مهم نیست مرسی که باشعوری و قدر خوبی و انتظارم میدونی  مرسی که توی زبان کمکم کردی و مرسی که عاشق و دیوانه و خل منی و زحمت میکشی نون برای بچه های خیلی خوشگلمون دراری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728