2726

بچه ها من مادرم لک بارداری کل صورت نازنینشو پوشوند...حالا منم روی گونم یه لک قهو های کم رنگ افتاده چندروزه گرده ووسطش سفیده...مادرم که دید بغض کرد گفت نکنه صورتت مثل من بشه من گفتم نه بابا شاید قارچه ...رفت تواشپزخونه فک کنم گریه کرده 😢😢😢 دلم داره میترکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب گلم درمان داره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

عزیزم غصه نخور انشاالله خوب میشی برومتخصص پوست به مادرتم روحیه بده گلم نه اینکه باهم غصه بخورین

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
عزیزم تا حالا دارویی استفاده کردن مادر  ضد آفتاب استفاده می کنند؟

بله ولی دیگه مقاوم شده اونم باهاش کنار اومده..بخدا یه پوستی داره بدون چروک گونه های برامده دماغ عملی لباش پروتزی طبیعی ولی پوستش...

2706