2726
عنوان

لیفت ابرو با نخ

7413 بازدید | 26 پست

کسی تا حالا انجام داده و راضی هست؟؟ماندگاریش چقدره؟من گوشه ی پلکام کمی افتاده دوست دارم کمی گوشه ی چشمام کشیده شه،درد و عوارض نداره؟؟؟دکتری که پیشش انجام دادین و راضی بودین هم لطفا معرفی کنین ممنونم

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

وااای خیلی وحشتناکه من خیلی دوس داشتک مال دوستم ک دیدم خیلی خوب بود ولی وقتی فیامشو دیدم خیلی وحشتناک بود قیدشو زدم تصمیم گرفتم با هایفو اینکارو انجام بدم چون عوارضی نداره

خدا بزرگه㋛✿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وااای خیلی وحشتناکه من خیلی دوس داشتک مال دوستم ک دیدم خیلی خوب بود ولی وقتی فیامشو دیدم خیلی وحشتنا ...

یعنی چی مگه قیافش چطور شده بود؟؟؟هایفو چطوره و هزینش چقدره؟؟چون من میخوام تقریبا ۷،۸سال دیگه جراحی پلک انجام بدم چون فعلا سنی ندارم

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
یعنی چی مگه قیافش چطور شده بود؟؟؟هایفو چطوره و هزینش چقدره؟؟چون من میخوام تقریبا ۷،۸سال دیگه جراحی پ ...

خوشگلی خیلی خوشگل شده بود ولی موقعی ک نخ میکشن عملش وحشتناکه یعنی قشنگ سوزنو از تو پوست رد میکردن اینا تو نت بزنی هستش بعد یجایی بین مو گره میدن ک مشخص نشه

هایفو ی دستگاه میکشه رو پوست مثل لیفت با نخ میشه تا جایی ک من تخقیق کردم ضررش خیلی کمتره هزینش کمتره گفتن اثرش هم بیشتره ک من مطئن نیستم هزینش اونموقع ۵۰۰ بود

خدا بزرگه㋛✿
خوشگلی خیلی خوشگل شده بود ولی موقعی ک نخ میکشن عملش وحشتناکه یعنی قشنگ سوزنو از تو پوست رد میکردن ای ...

هایفو رو هم دکترای پوست و مو انجام میدن؟؟

من از ی کلینیک معتبر پرسیدم کلینیک زیبایی ک کارایی مثل بوتاکسو ژلو لیزر اینا انجام میدن

الان عکساشو دیدم آره چه خوبه دقیقا مثل لیفت با نخه،موندگاریش چقدره؟؟میدونی؟؟؟جایی رو که کسی انجام داده و راضی هست و‌واقعا موندگاریش همونی که دکترا گفتن بوده رو‌معرفی میکنید؟؟

الان عکساشو دیدم آره چه خوبه دقیقا مثل لیفت با نخه،موندگاریش چقدره؟؟میدونی؟؟؟جایی رو که کسی انجام دا ...

ن والا از خود کلینیکم گفتن میشه کسایی ک انجام دادنو ببینم گفتن اجازه عکس فرستادنو نداریم من خودم قصد دارم برم ی کلینیک تو بندرعباس هستش از کارشون مطئنم میخای ادرس پیجشونو بدم هر سوالی داشتین ازشون بپرسید

خدا بزرگه㋛✿
ن والا از خود کلینیکم گفتن میشه کسایی ک انجام دادنو ببینم گفتن اجازه عکس فرستادنو نداریم من خودم قصد ...

عزیزم من تهرانم ولی خب پیجشو بده سوال میپرسم فوقش

2706