2733
2734
عنوان

همه چیز زندگیم عالیه ولی....🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 2244 بازدید | 96 پست
اره واقعا خوبه ایران نیستم وگرنه همین آرامشی هم که داریم رو نداشتیم

خداروشکر خوشحالم برات عزیزدلم

در مورد مشکل شوهرتم حتما برید پیش مشاور

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
الهی بمیرم چقدر سخته. منم میترسم شوهرم بدتر بشه و بعداها بچه هام همین حرفا رو بزنن که باباشون زندگیش ...

دقیقا شوهرخواهرمن همینه توروخدا به راه حل رسیدین حتماااااااااا بگید

مثلا ماکه خونه مادرباهم هستیم کلی حرفو ذوق و سروصدا داریم با حضور بچه ها اونم تو جمع نشسته و حرف میزنه یهو شروع میکنه به سرو صدا که چقدر شماها شلوغید درحدی داد میزنه که جرات نداریم نفس بکشیم....توخونه هم همینطور پسرش هفت سالشه عین باباش شده هرچی هم خواهرم غصه میخوره فایده نداره

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما برید پیش مشاور امکان داره این اخلاق به روحیه‌ی بچه ها آسیب بزنه و توی بزرگسالی دچار مشکل بشن، ب ...

میدونی ادمهای تحصیل کرده و موفق خیلی سخت میتونی راضی کنی بره مشاوره. اینجا کلی کلاس های کنترل خشم هست حتا حاضر نیست پاشو تو این مراکز بذاره میگه من رو با ادمهای الکلی و عملی و داغون یکی میکنی که میگی برم تو این کلاس ها

میدونی ادمهای تحصیل کرده و موفق خیلی سخت میتونی راضی کنی بره مشاوره. اینجا کلی کلاس های کنترل خشم هس ...

با تغذیه چی؟

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2728
الهی بمیرم چقدر سخته. منم میترسم شوهرم بدتر بشه و بعداها بچه هام همین حرفا رو بزنن که باباشون زندگیش ...

دنبال درمانش باش نزار بدتر بشه. پدر من سنش هرچی بالاتر میره بدتر بدتر میشه. گاهی میگم کاش اون بمیره یا ما

ولی اون با اینکه اخلاقش روزبروز بدتر میشه ولی روزبروز جونتر میشه و اخلاق سکیش برای ماست و عشق و حالش با زنهای دیگه. تازگیا فهمیدم با دوست صمیمی من چندساله چت میکرده و بهش پیشنهاد شمال و همخوابگی داده. من باید برم بمیرم 

نه اگه مامان صبوری باشی یاد نمیگیرن میشناختم کسی که دوتا پسر داشت، شوهرش ازین هم بدتر بود  خی ...

من شکر خدا انگار خدا بهم یه توانی داده آرومم و سعی میکنم تو خلوت باهاش حرف بزنم همیشه هم خودش میگه ناراحت شده از کارش ولی باز تکرار تکرار تکرار

میدونی ادمهای تحصیل کرده و موفق خیلی سخت میتونی راضی کنی بره مشاوره. اینجا کلی کلاس های کنترل خشم هس ...

میفهمم، میتونی صداشو ضبط کنی وقتی حالش خوبه بهش بده گوش کنه بگو من میدونم مرد خوبی هستی اما این خشمها به بچه‌ها اسیب میزنه، میشه درستش کرد البته اگه مطمئنی اینکار بیشتر عصبیش نمیکنه

2738
تغذیه چی کار کنم؟

غذاهای طبع سرد بهش بدی، البته سرچ کن حتما من ریزه کاری هاش رو بلد نیستم ولی خیلی تو خلق و خو اثر داره، 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
دنبال درمانش باش نزار بدتر بشه. پدر من سنش هرچی بالاتر میره بدتر بدتر میشه. گاهی میگم کاش اون بمیره ...

ای وای چقدر زندگیت سخته. خدا کمکت کنه. برات دعا میکنم یه شوهر خوب کنی از اون خونه بیای بیرون. خواهرشوهر من با اون بابایی که داشت هلاک بود از دست باباش. ولی یه شوهری کرد مهربون آروم دست و دلباز. همه غصه هاش رو شست و برد

غذاهای طبع سرد بهش بدی، البته سرچ کن حتما من ریزه کاری هاش رو بلد نیستم ولی خیلی تو خلق و خو اثر دار ...

واای نه طبع سرد که بدتره😐

باید گرمی بخوره،شوهر من رفت دکتر بهش گفته گرمی بخوره

البته ادویه نخوره،فقط زردچوبه بخوره

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
غذاهای طبع سرد بهش بدی، البته سرچ کن حتما من ریزه کاری هاش رو بلد نیستم ولی خیلی تو خلق و خو اثر دار ...

اره درست میگی. شوهرم خیلی غذاهای گرمی میخوره و کلا از نظر جنسی هم ادم گرمیه. هی کباب درست میکنه اخرهفته ها یا هی خرما و این چیزا میخوره. باید سردی بهش بدم خودمم میدونم

واای نه طبع سرد که بدتره😐 باید گرمی بخوره،شوهر من رفت دکتر بهش گفته گرمی بخوره البته ادویه ...

اره اسی من نمیدونم یه مشاوره طب ببرش

واای نه طبع سرد که بدتره😐 باید گرمی بخوره،شوهر من رفت دکتر بهش گفته گرمی بخوره البته ادویه ...

اخه همین جوریش گرمی خوره و بدن گرمی داره. مثلا هنوز صورتش گاهی جوش رو میزنه بااینکه ۳۸ سالشه

2706