2733
2734

هشدار😅متن طولانی است و خواندنش ۱۷ دقیقه طول میکشه.ولی بشدت متن جامع با مثالهای جذابه😊

http://m.tarjomaan.com/neveshtar/9896/

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
برم بخونم؟؟ نرم بخونم ؟؟🤔🤔 حوصله دارم بنظرت ؟ 

اگه بارداری و اهل مطالعه حتما توصیه میشه

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لیسی بچه اش رو خودش تو خونه ب دنیا اورد ینی ؟؟؟؟؟؟

هر دوتا رو.آخر متن میگه دومی تو اوج کرونا بود و حتی بخاطر قرنطینه کمک هم نداشته😅