2726
عنوان

طرز سرخ کردن گوشت بوقلمون

122 بازدید | 9 پست

سلام گوشت بوقلمون میخام سرخ کنم نمی‌دونم چطوری درست کنم .موادم فلفل دلمه هویچ آبلیمو ادویه ایناست اگر کسی درست کرده تا حالا یادم بده مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من همسرم کبدش جرب گوش قرمز نمیخوریم بوقلمون خیلی درست میکنم 

پیاز داغ بازردچوبه کردی بوقلمون تفت بده ادویه کاری بزن سرخ شد داخل اب جوشیده بریز هویج کرفس فلفل دلمه ای هم بریز بو زخم بگبر بعد بر دارش

رونش مثل‌ گوشت قرمز،

سینه اش مثل‌ مرغ‌ سفید 

با چوب دارچین‌ و پیاز و سیر و زعفرون و کمی زردچوبه 

تفت بده یا مثل چلو گوشت کن 

یا تو خورش بریز

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سینه

سینه رو مزهک دار کن کباب کنی بهتره‌ 

یا چرخ‌ کن کباب تابه ای کن 

چون‌ خشک میشه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
رونش مثل‌ گوشت قرمز، سینه اش مثل‌ مرغ‌ سفید  با چوب دارچین‌ و پیاز و سیر و زعفرون و کمی زردچو ...

عزیزم میخام سرخ کنم مثل مرغ میشه اول آبپز کنم با ادویه بعد تو روغن سرخش کنم 

عزیزم میخام سرخ کنم مثل مرغ میشه اول آبپز کنم با ادویه بعد تو روغن سرخش کنم  

اره این‌ کار هم‌ میتونی بکنی 

ولی سینه اش‌ معمولا خشک‌ میشه

با پیاز و کره و زعفرون‌ کمی‌ تفت بده زیاد نه که آبش‌ خشک شه‌ 

بعد کمی آب بریز بپزه