2410
2553

هر گرم طلا الان ۱ میلیون و ۲۷۴ هزار تومنه . با اینکه هنوزم گرونه ولی افت شدیدی داشته از دیروز صبح.‌

بنظرتون دلیلش چیه ؟ 

ایا بازم پایین میاد یا میرا بالا دوباره مثل سابق؟

یعنی میشه دوباره بشه گرمی ۲۰۰ تومن ؟ 

و البته بشرطی که خمه چی باهاش ارزون بشه. نه که ففط دارایی مردم بی ارزش بشه و اش همون اش و کاسه همون کاسه! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من ازدواج‌کردم ۱۵۵ بود چقدر گرون شده الکی تو سه سال.خدا کنه برگردیم به قیمت واقعی....چقدر اخه گرونی ...

اره کاش برگرده اون روزای بی دغدغه و ارزون و پر کار و پر مشتری و پر انگیزه برای همه 😞

وای من اخرین طلامو گرمی ۴۵۰ گرفتم😥 دیگه نگرفتم 

2714
اره کاش برگرده اون روزای بی دغدغه و ارزون و پر کار و پر مشتری و پر انگیزه برای همه 😞 وای من اخرین ...

من طلاهامو دوسال پیش فروختم واسه خرید خونه گرمی ۳۰۰فروختم

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤
احتمالا باز بالا میره 😞😞😞😞

صد در صد،فقط باید دعا کنیم قیمتا ثبات پیدا کنه 

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
من طلاهامو دوسال پیش فروختم واسه خرید خونه گرمی ۳۰۰فروختم

خوب عزیزم الان همین خونه ببین چقدر شده ،ضرر نکردی که 

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
اره کاش برگرده اون روزای بی دغدغه و ارزون و پر کار و پر مشتری و پر انگیزه برای همه 😞 وای من اخرین ...

من ۶۵۰ هم‌گرفتم...ضد به سرم رفتم‌یه نیم ست خریدم...شوهرم غر زد.

اما دیگه نتونستم بخرم...یه انگشتر پسندیدم نتونستم ۲ تومان بخرم..همش هم بالا می ره...بابا چقدر اخه بی ثبات...ما هیچ...کسی که عروس داره چی کار باید بکنه خجالت بکشه.؟

2706