2733
2734
عنوان

بیایین یه عکس بذارم پز بدم براتون....😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 87 پست
یکم دوری واسه شوهر هم لازمه....بیشتر قدر میدونن....

دقیقا🤣 خاس گریه کنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
چرا عزیزم؟

اصلا انرژی ندارم

کلی کار دارم ک یکیشون رو انجام میدم دیگه انرژیم تموم میشه

مشکل تیروئید دارم

دخترمم خیلی خیلی شیطونه

کسی هم ندارم بیاد کمکم غریبم تو این شهر😢

افسردگی هم دارم

خسته شدم خدا😢😭😭

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خودم بیشتر بهش. اعتماد دارم

بحث اعتماد نیست عزیزم من مطمعنم ک همسر شما پاک و طرف کسی نمیره ولی وقتی چند روز نباشی به نبودنت عادت میکنه براش عادی میشه نزار بفهمه میشه وقتی نباشی هم بتونه راحت زندگی کنه بد عادت میشه همسرتو مستثنا نکن این برا همه مرداست

دقیقا🤣 خاس گریه کنه

😂😂😂ما هم وقتی دور میشیم بغض میکنیم....ولی بهش گفتم دیگه بدون هم جایی نمیریم....اون یکی دو بار هم مجبور بودیم...

زلیخا...جان یوسفت راستش را بگو...به خدایت چه گفتی که خودش اینگونه پادرمیانی کرد؟؟!!
2731
منم دوست دارم حس خیلی خوبیه 😍 ولی بارداری سختی دارم

میفهمم بخدا منم یه ماهه شبا هم خواب درست و حسابی از دست دندون درد ندارم صبح هم مجبورم بیام سرکار

ولی عیب نداره خدا حفظشون کنه همین که سالم به دنیا بیان واسمون کافیه

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
دقیقا🤣 خاس گریه کنه

دقیقا همینه منظورم اون الان فک میکنه واقعا نمیتونه دوریتو تحمل کنه ولی وقتی بری میفهمه میشه دو روز اول سختش میشه بعد براش عادیش میشه دفعه بعدم میگه خودش زودتر میگه نمیخوای بری خونه مامانت !

دقیقا همینه منظورم اون الان فک میکنه واقعا نمیتونه دوریتو تحمل کنه ولی وقتی بری میفهمه میشه دو روز ا ...

اره دقیقا درست میگین... نباید بذاری عادت کنن...

زلیخا...جان یوسفت راستش را بگو...به خدایت چه گفتی که خودش اینگونه پادرمیانی کرد؟؟!!
2738
دقیقا همینه منظورم اون الان فک میکنه واقعا نمیتونه دوریتو تحمل کنه ولی وقتی بری میفهمه میشه دو روز ا ...

آخه تا الان چند بار رفتم.هر دفعه های گریه کنه.دیگه میگه هیچوقت نرو بی من....باز دوباره من میرم و براش عادی نشده🤧

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
عزیزجان کاش میزاشتی تو یه پیش دستی😁

😂😂🤦‍♀️بیسکوییت از توی اتاق برداستم دیگه حال نداشتم برم پیش دستی بیارم...😅😅

خوشا بحالت.......من با مانتو روسری نشستم.....کارگرا دارن اثاث میبرن

چقد من از اسباب کشی متنفرم🥺🤯🤪

2706