2726
عنوان

پول دزدیدمم😂😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس زن سالاریه و سخت شد. به مادرت بگو: وقتی عقد نیستم پس هنوز زنش نیستم و وظیفه نداره خرج منو بده. ...

همش،میزنه تو سرم ک نامزدت باید بده 😑ولی من یه ساعت بخوام با نامزدم برم بیرون غوغا میکنهههه

عجب دیکتاتوریه. مثل مامان منه    

هعییی نامزدی و هر چی داشت به دهنم کوفت کرد باورت میشه بیرون میخوایم بریم بعد قرنی اگه خودشو ببریم خوشحاله اگ نبریمش کلییی با من دعوا میکنه و کوفت میکنه ب دهنم

2728

طرف هنوز مهریه هم تعیین نکرده چطور انتظار دارید خرج بده بعد خونواده اش که حتی اندازه یارانه اش نباید پول توجیبی بدن؟؟؟؟ 

متاسفانه بعضی خونواده ها فقط میخوان خرج دختر رو از سر خودشون باز کنن. حقت رو بگیر عزیزم. هرجور که صلاح میدونی. 

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞

اینجوری که تعریف کردی واسه جهیزیه و بقیه خرجها هم توی سختی و فشار قرار میگیری. 

چقدر بده که خرج دست مادر باشه بعد نیازهای دخترشو درک نکنه. 

اینجوری که تعریف کردی واسه جهیزیه و بقیه خرجها هم توی سختی و فشار قرار میگیری.  چقدر بده که خر ...

جالبیش اینه خودش سالای اول ازدواج هم خونه باباش بوده با بابام😐

میخوان خرجمو ندن ولی ازدواج هم نکنم 😑

عجباااا. من تا دبیرستان در حد کرایه رفت و آمد بهم پول میدادن. توی سختی نبودم ولی رفاه هم نبود. دوست داشتم خودم برای خودم خرج کنم. حتی یه گل سر ساده. ولی وقتی رفتم دانشگاه. بهتر شد. بعدشم کم کم از راه دوستی و خیرخواهی رابطه ام رو با مامانم خوب کردم. با هم متحد شدیم. خرج رو از بابام کم کم گرفتیم. الان که کلهم کارتها دست خودمه. حساب و کتاب خونه با منه. 

شما هم بخاطر بی پولی و اینا ازدواج نکن اگه طرفت درسته و همونی که میخوای هست ازدواج کن وگرنه بمون و راهش رو پیدا کن تا حقتو بگیری.

بیشتر مامانم اهل شیراز 

بنظرم بابا خسیس باشه میشه با همکاری با مامان یه کارایی کرد. ولی امان از اونروزی که مامان خسیس باااشه. 

وای چطور دلت اومد  من از وقتی نامزد شدم دیگه کل خرجامو انداختم رو دوش نامزدم حتی قبل اونم ۴سال ...

وقتی دانشجو بودی کجا کار می کردی ؟ 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
نامزد بهتون نمیده یا خرجتون نمیکنه؟

نامزدم از من دوره و من خونه بابامم و خب هر قدر هم میخواد جدی کنه خونواده من میگن نه منم روم نمیشه بگم من خونمون لنگ ده هزارتومن پولم ک

2706