2733
2734
عنوان

اونایی که اشپزی خوب بلدن

1458 بازدید | 37 پست

خیلی دلم میخاد اشپزی یاد بگیرم ولی بنظرم خیلی سخته نمیتونم😢بگم ادم تنبلی نیسم تمام کارای خونه بامنه نمیزارم مامانم دست به سیاه و سفید بزنه ولی بنظرم اشپزی از کارخونه سخت تره درسته؟شنیدم دخترتا ۱۸سالگی یادنگیره دیگ نمیتونن😢فقط چیزای سرخ کردنی مثل شامی کوکو سالادماکارانی الوویه و...بلدم میترسم غذا بپزم خراب کنم شما چجوری یادگرفتین؟واسه شماهم سخت بود؟

یه صلوات برام میفرستین با دلای پاکتون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خونه شوهراشپزی یادگرفتم

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊
2738

هر چی میخای برو گوگل بزن اسم غذاتو اخرش بزن جواد جوادی.

این شف استرالیاس ولی غذاهای ایرانی رو محشر یاد میده .واقعا عالیه کارش

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

من تا ۲۲ سالگی فقط ماکارونی و شامی بلد بودم   بعد ازدواج انقدر خراب کردم تا راه افتادم.انصافا الان دستپختم خیلی خوبه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

من ۲۵ سالگی یاد گرفتم 

اصلا تا قبل از اینکه ازدواج کنم جز سیب زمینی تخم مرغ آبپز چیزی بلد نبودم تو خونه میگفتن غذا فقط تن ماهی باز میکردم براشون 🤣🤣🤣🤣🤣

الان دستپختم در حد مامانم شده 😍😍😍

عزیزم چه حرفا تا 18 من خونه شوهر یاد گرفتم 

الان هم به لطف کرونا شدم حرفه ای حتی تو زمینه کیک تولد شیرینی پزی ماست پنیر هر چی بگی خواستن توانستن بار اول شاید خوب نشه ولی مطمئن باش با. دوم عالی میشه بعد هم که را بیفتی کلا همون بار اول قشنگ درست میکنی بقیه چیزا رو

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706