2726

سرتاپاسیاه پوشیدم یه سال دوست بودم ولی قرارنداشتم اصلن ندیدمس وقتی نامزدشدیم اومدخونمون سرتاپاسیاه ازشوق و ذوق پذیرایی نکردم ازش😂😂😂

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من قرار نبود نمیدونم شایدم بود خانواده ها در جریان بودن بعدشم قبلا همو دیده بودیم رفتیم مثلا بدون استرس حرف بزنیم توی کافی شاپ تا اگر اوکی شد به بابا ها بگیم😂

اقا من کرم پودر تیره درجه 3 زدم😂چشمام روشنه اصلا یه موجودی شده بودم (شوهرمم از پوست تیره بدش میاد😂😂😂کلا نظرش عوض شده بود ولی بازم نتونست نیاد )دفعه دوم دیگه تیپ نزده بودم عادی بودم دید پوستم روشنه!هردومون جوابمون منفی بود توی دانشگاه رفتم بهش بگم که دوباره نظرش عوض شد و اصرار!

کلا ببین اگر از پوست تیره و برنزه بدش میاد یا بهت نمیاد نکن اونکارو و اینکه چیز جدید امتحان نکن و روی پوستت حرکت نزن😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
من قرار نبود نمیدونم شایدم بود خانواده ها در جریان بودن بعدشم قبلا همو دیده بودیم رفتیم مثلا بدون اس ...

شوهرم حتی دیشب کرم پودر تیره زده بودم میگه باز مث روز کافی شاپ خودتو سیاه کردی😂نکن اینکارو زشت میشی !خواهرامم سبزه هستن نازن خیلییییی ولی من  زشت شده بودم انگار اخه روسری خودمم سرم.کردم با رنگ پوستم خیلی بد شده بوده

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق