2726
عنوان

قهوه خورااااي حرفه اي بيان 😎❤️

64 بازدید | 8 پست

اقا ي مارك قهوه خوب و خفن معرفي كنيد

اسپرسو و ترك و ... اش فرقي نداره

قربون دستتون ❤️❤️❤️

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

مارک نمیدونم میرم قهوه فروشی میگم برام آسیاب میکنه  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ترک میخورم مارک " استارباکس " البته اگه دیگه پیدا بشه الان بیشتر قهوه " اتاتورک " " سزبلی " هست کلا قهوه همه نوعش خوشمزس 🤩🤩

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
بسته بندی ها سر به فلک کشیده قیمتشون

ديجي ديدم ٧٠ ت

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
من ترک میخورم مارک " استارباکس " البته اگه دیگه پیدا بشه الان بیشتر قهوه " اتاتورک " " سزبلی " هست ک ...

مرسي💚💚

ما اسپرسو میگیریم 9 نوع قهوه رو اسیاب میکنه .  ولی از این آماده ها میخای یا گلد بگیر یا Ali Ca ...

مچكررر❤️