2737
2734
عنوان

یه سوال خصوصی و خاص

670 بازدید | 19 پست

امکان داره پسری تا قبل از ازدواجش رابطه جنسی تجربه نکرده باشه؟شوهر من موقعی که عقد کردیم ۳۳ سالش بود آدم مذهبی نیس ولی بهش نمیخورد قبلا اهل این کارا بوده باشه!اما موقع اولین رابطه انگاری وارد و مسلط بود..یعنی ذاتیه؟پسری که بار اولش باشه چطوریه؟میدونید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه همینجوری کنجکاو بودم

کنجکاوی تو گذشته که گذشته است نکن.... الانش اینجور متوجه شدم اقایه خوبی هستند. این چیزا مثله اب خوردن و غذا خوردن که ادم گرسنه میشه و تشنه میشه میمونه. بیشترش غریزی هسش.حتی یه درصدم این تجربه رو داشته باشه الان بدونی فقط و فقط دلت سرد میشه. زندگیت خراب میشه.

کنجکاوی تو گذشته که گذشته است نکن.... الانش اینجور متوجه شدم اقایه خوبی هستند. این چیزا مثله اب خورد ...

درست میگی عزیزم...ولی باور کن اکه بفهمم با کسی هم بوده تاثیری نداره روم فقط میخواستم بدونم آیا همه پسرا قبل از ازدواج همچین تجربه ای داشتن یا نه

وای یاد خاطرات اولین بار افتادم و ناشی گیری های من و شوهرم 😂😂😂بدبین نشو گاهی با اطلاعات هم ممکنه بلد باشه بعضیا اصن میرن میخونن که بلد باشن تو اوو قضیه 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
2706