2737
2734
عنوان

برام صلوات بفرستید

39 بازدید | 7 پست

سلام خانوما خیلی حالم بده مشکل خانوادگی دارم میشه یه صلوات واسه آروم شدن دل خودمو خانوادم بفرستید؟ 😓😭😭😭😭😭

هر وقت خدا در شادی را به روی انسان می بندد در دیگری را باز می کند اما انسان آنقدر خیره به درهای بسته میشود که در باز را نمی بیند. هر اسمی گذاشتم نی نی سایت قبول نکرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم زودتر مشکلتون حل شه🙏🏻

ممنون

هر وقت خدا در شادی را به روی انسان می بندد در دیگری را باز می کند اما انسان آنقدر خیره به درهای بسته میشود که در باز را نمی بیند. هر اسمی گذاشتم نی نی سایت قبول نکرد😔
2728
من ۱۰۰تاصلوات میفرستم

خیلی لطف می کنی عزیزم خیلی احتیاج دارم خدا پاداش کارتو 100برابر بده🙏

فرستادم 5 تا ب نیت پنج تن خدا مشکلتونو حل کنه عزیزم .توکل کن ب خدا

خیلی ممنون عزیزم 

2738