2726
عنوان

خانوما لطفا بیاید

53 بازدید | 13 پست

میخوام کلاس آنلاین آموزش زبان بزارم هزینش چقدره که به دانش آموزا بگم؟

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ما کلاس انلاینمون هر ترم ۲۹۹ میگیره😐😭😐

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم شهری ؟

ایلام

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2728
گروهی میخوای درس بدی براشون یا فردی ؟ منظورم اینه دانش آموزای یک کلاسن یا  برا هر کدوم جدا .. ...

هم خصوصی هم گروهی هرکسی هر طور مایل بود

هم خصوصی هم گروهی هرکسی هر طور مایل بود

نمیدونم تو شهر شما رنج قیمت چطوره ..

ولی تهران برا خصوصی ساعتی 80 هست ب بالا...

گروهی هم نفری 40 تقریبا ...باز بستگی ب تعداد دانش آموزا و سطحشون داره .

راستی میتونی برام یه نرم افزار اموزشی و کتاب اموزشی همراه با سی دی برا فراگیری زبان تو خونه 

معرفی کنی ..از مبتدی تا پیشرفته .

ممنون میشم 

نمیدونم تو شهر شما رنج قیمت چطوره .. ولی تهران برا خصوصی ساعتی 80 هست ب بالا... گروهی هم نفری 40 ت ...

واو چه زیاد

نمیدونم تو شهر شما رنج قیمت چطوره .. ولی تهران برا خصوصی ساعتی 80 هست ب بالا... گروهی هم نفری 40 ت ...

راتش عزیزم من خودم کلاس رفتم زیاد با کتابای سلف استادی آشنایی ندارم میپرسم بهت اطلاع میدم.اگه میخوای زبان یاد بگیری من میتونم کمکت کنم هزینشم خیلی زیاد نیست

گفتم بستگی داره کدوم شهر باشی ...کتاب و ..معرفی نمیکنین ؟ رشتتون زبان هست ؟ یا رفتین دوره ؟

کلاس رفتم رشته دانشگاهمم آموزش زبانه

کلاس رفتم رشته دانشگاهمم آموزش زبانه

از همکارام هستن ک اموزشگاه زبان دارن ، حضوری و انلاین هم تدریس میکنن. 

ولی خودم میخوام با سی دی و نرم افزار یاد بگیرم . ممنون از لطفت عزیزم

از همکارام هستن ک اموزشگاه زبان دارن ، حضوری و انلاین هم تدریس میکنن.  ولی خودم میخوام با سی د ...

از استادم میپرسم بهت میگم گلم