2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به این آگهی های دیوار که کار تایپ در منزل ارایه میدن اعتماد نکنی.دروغه.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
اره یا مثلا در روز چقد باید تایپ کنی؟ 

خب بستگی داره که برای کجا کار کنی. 

اگر برای کافی نت معمولی کار کنی، شاید روزی ده بیست صفحه باشه. 

اگر برای کافی‌نت‌های نزدیک دانشگاه‌ها کار کنی بیشتر (البته توی این ایام کرونا کارهای کافی‌نتی هم کم شده) 

اگر برای ناشرها کار کنی، باز بستگی داره به میزان کار اون ناشر که چقدر کار داشته باشه. 

در کنار اینا باز بستگی به میزان مهارت شما هم داره. 

من خودم برای انتشارات کار میکردم، قبل از کرونا اگر روزی چهار پنج ساعت کار میکردم، میتونستم ماهیانه تا دو تومن هم درآمد داشته باشم. ولی کرونا اغلب کارها رو با رکود مواجه کرده. 

الآن هم توی نت بگردی، فکر کنم یکی دو تا سایت هست که به صورت اینترنتی کار میفرسته، اینترنتی هم تحویل میگیره. ولی من تا حالا باهاشون کار نکردم. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
خب بستگی داره که برای کجا کار کنی.  اگر برای کافی نت معمولی کار کنی، شاید روزی ده بیست صفحه با ...

منم  تایپ با گوشی میخوام که بفرستم براشون میگم تنها چیزیه که توش مهارت دارم تایپم بد نیست کار با کافینت خیلی طولانی میشه تعداد صفحه هاش یا نوشتنش زیاده ولی اینترنتی به نظرتون در چه حده مثلا

اره

به نظرم نکن این کارو. اصلا صرف نمیکنه برات. 

چون کار تایپ همینطوری قیمتاش ناعادلانه پایینه. کسی که سرعت تایپش بالاس، با کامپیوتر تایپ میکنه، ده انگشتی تایپ میکنه شاید براش صرف داشته باشه. ولی با گوشی اصلا بهش فکر نکن. 

بعدش هم فکر نمیکنم کسی در حد یکی دو صفحه تایپ بخواد بده بیرون. الآن دیگه اغلب توی خونه سیستم دارن، یکی دو صفحه رو خودشون تایپ میکنن.

اصلا به زحمتش نمی‌ارزه عزیزم. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706