2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره 

تا وقتیم بمیره ادم مشخصه 

چون یه ویژگی داره که حتی بایه بار رابطه تا اخرعمرش مشخصه

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

با اجازه استارتر عزیز دوستان گلم لطفا این تایپک منو گزارش بزنین هرکی زد بگه صلوات براش 5تاصلوات میخونم خیلی ممنون❤️🌹https://www.ninisite.com/discussion/topic/4887970/کی-تابحال-قرص-مدروکسی-پروژسترون-استفاده-کرده-تورو-خدا-بیاین?postId=151116565

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 

بعد  10 روز نمیشه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
نه

خاهرم دلیل داری که میگی نه؟ 

اگر درموردچیزی نمیدونین لاقل الکی نظر ندین 

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
2706