2733
2734
عنوان

چند وقت یه بار تبخال میزنین؟

843 بازدید | 23 پست

من خیلی تبخال میزنم تقریبا 8 ماه که از اولین باری که تبخال زدم میگذره اوایل تقریبا دو ماه یه بار میزد الان ماهی یه بار شده الانم که بعد دو هفته دوباره زدم شدییییید بطوری که  یه طرف لبم باد کرده. دکترم رفتم یه دوره 3 ماهه قرص ویرابکس داد که من 1 ماهم بیشتر خوردم. کسی مثل من زود به زود تبخال میزنه؟ چند وقت یه بار میزنین؟ 

شاید میترسی تو خواب...

من کلا هرجا ک مهم باشه یا قرار مهمه یا مسافرت میزنم😐😑

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبلن دیر نهایتا سه ماه یکبار

ولی تووابن ماه دومین‌بار بد خبر فوت شخصی بهم دادن تبخال زدم 

قطره تبحال از داروخانه بخر بزن زود خشک‌میشه مال من خیلی کوچیک اندازا عدسی دو لبم ولی سوزشش زیاد

2728

من سالی یه بار تبخال میزنم اتفاقن چند روز پیش زدم دو روزه خوب شد 

وقتیم شدید میزنم دو تا پماد دارم قاطی میکنم میزنم ب لبم دو روز میره

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
ریاد، ما همه مستعدیم عر کی بزنه بقیه هم‌ازش میگیرن من ک دور لبام پر از لک تبخاله

وای من گوشه لبم لک تبخال نمیدونم چی بزنه بره این لعنتی ها

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

من تو عمر ۲۵ساله ام تب خال نزده بودم تا هفته پیش وای چه دردی داشت خیلی بد بود هنوزم ردش رو لبم هس ولی شوهرم تند تند میزنه فک کنم منم از شوهرم گرفتم 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
2738
من قبلن دیر نهایتا سه ماه یکبار ولی تووابن ماه دومین‌بار بد خبر فوت شخصی بهم دادن تبخال زدم  ...

آره منم هنوز لک تبخال قبلیه خوب نشده دوباره شدید تر زده، اسم قطرش چیه؟ 

استرس روزانه که هست ولی الان خیلی بیشتر میزنم اما دلیلشو نمیدونم

ببین عزیزم از همون روز اول که تبخال میخواست در بیاد سیر تیکه بکن مرتب بزار روش سوزش داره ولی اگه مرتب تکرار کنی تبخال از ریشه خشک میشه

من همیشه میزنم راستش دنبال درمان نرفتم...هفته پیش زدم الانم لبم هنوز جای زخمش هست ک داره خوب میشه... هرموقع میزنم پماد الوورا میزنم ک فقط کمک میکن جای زخمش نمونه..وگرنه ورمشو میکنه واس من اندازه گردو میشه..از بچگی میزدم دوران مدرسه و دانشگاه همیشه ماسک زده بودم

پسر تابستان،دختر بهار
ببین عزیزم از همون روز اول که تبخال میخواست در بیاد سیر تیکه بکن مرتب بزار روش سوزش داره ولی اگه مرت ...

اتفاقا گزاشتم واسه اولین بار نمیدونم حساسیت داشتم یا نه بدتر باد کرد

2706