2737
2734
عنوان

گرفتگی بینی شیرخوار

61 بازدید | 8 پست

سلام، دخترم دو ماه هفت روزش هست، مدام بینی ش میگیره اما داخل بینی ش تا جایی که من میبینم تمییزه، مدام بخاطر گرفتگی بینی با ترس از خواب میپره و موقعه شیر خوردن اذیت میشه

قطره بینی هم استفاده میکنم اما چندان تاثیری نداره

راهکاری هست برای درمان؟

مادربزرگم می‌گفت قدیما از شیر مادر ی قطره میچکوندن توی بینی بچه تا باز بشه 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قطره منتول بگیر بریز رو بالش تانفس بکشه.یابریز بخور سرد تا نفس بکشه.داخل بینی نریز

عزیزم قطره منتول برای بچه زیر دو سال تجویز نمیشه... خطر ایست تنفسی داره 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
عزیزم قطره منتول برای بچه زیر دو سال تجویز نمیشه... خطر ایست تنفسی داره 

از یک ماهگی استفاده کردم.چیزی نیست که عصاره نعناس.داخل بینی هم نمیزنن فقط باید بو کنی

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2738
از یک ماهگی استفاده کردم.چیزی نیست که عصاره نعناس.داخل بینی هم نمیزنن فقط باید بو کنی

همون بو عزیزم خطرناکه ..

من داروخانه کار میکنم ‌. اصلا و ابدا برای زیر دو سال استفاده نکن ‌.. خدا نگهدار نی نی ات باشه 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ ..