2737
2734

یه خانومی اینجا بود میگفت قرص ویتامین ای رو از وسط نصف کنین بمالین پشتتون.ضرر نداره حالا امتحانش کن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

درمان میشه عزیزم. 

برو متخصص طب سنتی، با توجه به مزاجت بهت داروی مناسب میده. هم خوراکی، هم موضعی.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندتا راهکار ساده بهتون میگم:

زیاد زور نزنین موقع دفع

روزی ۳ تا هویج ابپز بخورین

آلو بخارا بپزین تا شکل مایع لواشک بشه اونو بخورین

حتما روزی ۸_۹ لیوان آب بخورین

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
2731
من یکی از دوستام چند سال بواسیر داشت از یک اقایی یک دارو گیاهی گرفت مصرف کرد میگه کلا رفته اون بیچار ...

کاش میدونستی اون دارو چی بوده منم خیلی اذیتم واقعا بعضی موقع ها گریم میگیره😖

بزرگترین مشکل من اینه که دو ماهه زایمان کردم و از صبح تا شب تنها هستم، دخترم زود از خواب میپره، کنارش نباشم بیداز میشه، دستشویی رفتنم هم طول میکشه نگرانم بیدار شه گریه کنه، واسه خمین معمولا باید صبر کنم شوهرم بیاد بعد برم، که همین خیلی بدتر کرده اوضامو، چون هم مدفوعم سفت میشه هم اینکه میلین نمیتونم بخورم، اخه یهو میوفتم رو اسهال

نمیدونم چیکار کنم، کلافم بخدا

2738
بزرگترین مشکل من اینه که دو ماهه زایمان کردم و از صبح تا شب تنها هستم، دخترم زود از خواب میپره، کنار ...

روزانه یه قاشق سبوس استفاده کن. به شکل‌های مختلف میتونی استفاده کنی. توی غذا، ماست، سالاد، دمنوش، کیک ... 

ولی زیاده‌روی نکن. همین یه قاشق کافیه. زیادش جواب عکس میده. 

هر روز هم یه دونه سیب حتماً بخور.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
بزرگترین مشکل من اینه که دو ماهه زایمان کردم و از صبح تا شب تنها هستم، دخترم زود از خواب میپره، کنار ...

پماد رکتال از داروخونه بگیر نسبت به انتی هموروئید گرونتر هست ولی بهتره باعث میشه هم دردت کمتر بشه هم دفع راحت تر باشه ولی کلا خوب نمیشه مگه اینکه عمل کنی من ک هم بواسیر دارم هم شقاق پس چی بگم صبرم نیس بعداز زایمانم برم عمل کنم راحت بشم

همیشه هست یعنی یه مدت خوبی یه مدت باز درد داری من ک اینطوریم  شیااف همورویید و پمادش عالین&nbs ...

من تا پماد قطع میکنم دردش بدتر میشه

شیاف هم خیلی دردناکه نمیتونم بذارم

2706