2737
2734
عنوان

شوهرم و روابطش

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 153 پست
ببین عزیزم، اگر برادرشوهرت با شما فقط سلام و علیک داره، بخاطر اینه که هنوز یخش با شما باز نشده. زمان ...

خب عزیزدلم چون جاریم قبل از من وارد خانوادشون شده باید فکر کنه ک الانم از من نسبت به شوهرم نزدیکتره؟؟؟

من که دیگه حرف آخر شوهرم این بود بهم ک تو مرد ندیده ای.  حرفش واقعا دلمو شکوند. دیگه اصلا دلمم ...

بهش تفهیم کن بگو تو با اون گرم میگیری من تنها میمونم دوست دارم ببشتر توجه ات به من باشه حالا فکر کن اون پیش خودش چه فکری میکنه که تو به توجه ات به اون بیشتر از منه

من دلم نمیخاد پیش اون ضایع بشم بگو اگه من شوهر خواهر داستم جلوی اون بیشتر با اون گرم میگرفتم تو چقدر ضایع میشدی

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من تاپیکاتو خوندم  معذرت میخوام من زود قضاوتت کردم  فکر کنم جاریت کرم داره و شوهرت ...

خواهش میکنم گلم عیبی نداره. اما تصمیمی ک خودمم گرفتم اینه که دیگه بهش اهمیت ندم. نمیدونستم تو این دوره زمونه باید قبل ازدواجم صدتا مرد رو تست کنم ک مبادا روزی شوهرم بهم بگه مردندیده. حرفش واقعا دلمو شکست. اتفاقا فردا همسرم میخواد بره شهرشون. من نمیخوام برم. با حرفاش احساس میکنم واقعا مزاحم زندگیشم

بله درست میگید من هم حساسم و هم احساس مالکیت دارم رو همسرم. اما این احساس من از جایی شروع شد ک دیدم ...

ببین تو الان تو دوران عقدی خیلی خیلی حساسیتت بیشتره

مطمئنا خیلی از این مسائل تا چند وقت دیگه برات حل میشه اصلا بی معنی میشه

ولی واقعا در نظر داشته باش که آشنایی شوهرت و زنداداشهاش طولانیه و یهو نمیتونه قطعش کنه

ضمن اینکه یه مرد دلش نمیخواد یه مرتبه خودشو توی جمع تغییر بده و حرف و حدیث برای خودش درست کنه (منظورم زن ذلیلی و...)

شما خیلی داری تند میری

یه کم صبور باش خودبخود به هم انقدر نزدیک میشید که شمام جزئی از همون جمع میشی

بعد اینکه همون ایده چسبیدن به درس و کار و سرگرم شدن در حال حاضر خوبه

سرت گرم میشه کمتر زوم میکنی رو همسرت

تا انشالله برید سر خونه زندگیتون و این بحثا اصلا فراموشت بشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728
آره درکت میکنم خیلی سخته ولی جاری من با منظور رفتار میکرد شوهرم نه جاریم همش سعی میکرد روبروی شوهرم ...

واقعا سخته واقعا

ادم هیج کاریم نمیتونه بکنه. نمیتونه ک رابطه بین دوتا برادرم قطع کنه

چه ربطی به شوهر ندیده بودن داره. .اسی حق داره ناراحت بشه کار شوهرش اشتباهه 

خیلی ربط داره آدم همش بخواد خشک باشه با هیچ کس غیراززنش حرف و بگو بخند نکنه افسرده میشن اونایی که خودشون منظوردارحرف میزنند باجنس مخالف فک میکنند بقیه هم همینطورن وگرنه چ اشکالی داره وقتی انقد کسی محدود بشه میره کارایی که واقعا بده رو قایمکی میکنه

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
2738
ببین تو الان تو دوران عقدی خیلی خیلی حساسیتت بیشتره مطمئنا خیلی از این مسائل تا چند وقت دیگه برات ح ...

امیدوارم یه روزی حل بشه چون تو این زندگی من هرلحظش نابود میشم تا جایی ک بعضی وقتا دلم میخواد همین الان جدا بشم تا اینکه بمونم و بسازم

مرسی دوست عزیزم ممنونم

اگه تازه عقد کردی بدون زمان هم مشکل را حل میکنه آدم وقتی تازه عقد میکنه قوم شوهر فکر میکنن پسرشون طلاست خیلی کرم میریزن زمان حل میکنه

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
2706