2737
2739

سلام

من دو روز بود پسرم تب داشت علائم دیگه ای نداشت فقط تب.دیشب خیلی دلواپسش بودم میترسیدم.بالا سرش نشسته بودم و صلوات میفرستادم سوره توحید میخوندم که پسرم خوب بشه😳😢

بعد اومدم سایت دیدم خواهر مهربونم @چمنگل   برام پیام داده که یه گروهیه تو وات ساپ برای شهید سیدرضا حسینی هست اونجا خیلیا حاجت گرفتن باورکنید بی اختیار اشک میریختم😭مطمعن بودم خواست خداست🌹رفتم تو گروه.به نیتشون صلوات فرستادم و قسمشون دادم به جدشون که پسرم صبح که بیدار میشه تبش قطع شده باشه.به خداقسم صبح پسرم سرحال شده و الان داره بازی میکنه.خداروهزاربارشکر که خداصدامو شنید و شهید بزرگوار رومو زمین ننداخت🙏😭😍😍😍💖💖💖

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

چه حاجت سبکی داشتی.... بچه داداش من همیشه بی دلیل تب میکرد خودشم خوب میشد الان بزرگ شده دیگه تب نمیکنه

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@چمنگل   خواهرنازنینم تو فرشته نجات منی💖💖💖

ممنونم عزیزم نمیدونم چطور ازت تشکر کنم فقط میتونم بگم خییلی خیلی دوست دارم مهربونم.الهی به حق مولاعلی هرچی از خدامیخوای بهت بده🙏🙏🙏🌹🌹🌹😘😘😘

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

خداروشکر انشالله همیشه دلت شاد باشه عزیزم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
چه حاجت سبکی داشتی.... بچه داداش من همیشه بی دلیل تب میکرد خودشم خوب میشد الان بزرگ شده دیگه تب نمیک ...

عزیزم به نظرم حاجت سبک و سنگین نداره.وقتی یه مادر نگران بچشه و چاره ای نداره سلامتی بچش بزرگترین حاجتش میشه.

مهم حاجت و صدازدن خداست همین.بازم ممنونم از نظرت گلم💖🌹

2738

الهی شکر

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

انشأالله همه به بهترین نحو حاجت روا بشیم

التماس دعا

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خدا رو صد هزار مرتبه شکر 😍

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه

خدا رو شکر عزیزم

منم تو تاپیک دوست عزیزم الهه جون در موردشون خوندم و ازشون حاجتمو خواستم و صلوات نذر کردم و حاجتم برآورده شد🌹🌹😍

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
من اشک تو چشام جمع شد 🥺 خداروشکر ❤️❤️❤️

خودمم باورم نمیشه عزیزم.قربون محبتت برم😘💖💖

خداروشکر انشالله همیشه دلت شاد باشه عزیزم

ممنونم عزیزدلم.قربون محبتتون😘💖💖💖

انشاءالله همه خوبیها برای خودتون🙏💖🌹

2706