2410
2553
عنوان

بیاین ببینین چی درست کردم😍😋عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1811 بازدید | 100 پست
تو نت یه دستور گرفتم ببینم چجور میشه

اخه بدون تخم مرغ که پف نمیکنه

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر منم همینه بجز پفش چسبندگی موادم با تخم مرغه

چمیدونم شاید یه ماده جایگزین داره

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           
2456
اره یکمم کثیف کاریش زیاده ولی خب میچسبه🙂

نوش جون خودت و نی نی 😘😅

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اها من قمم اگه اونجا بودم بدون تعارف میومدم 🙂

مرسی گلم خیلی دوست دارم ی دوس داشته باشم رفت آمد خانگی داشته باشیم ولی نیس کسی 🤦‍♀️

دوتا دوست صمیمی هم دارم یمیشی مریم خونه مادرم گاهی مادر خونه مادرش اونم مهمون میاد یا من میرم اونجا همو میبینم یکی دو ساعتی آخه خونه هامون دوره تو شهر هر دو اهل روستایی. یکی هم هس شهر اوه بگم میاد میره ولی چون با خانواده همسرم ی جام ی حیاط زیاد  نمیگم برا همین اونم کم میبینم چن ما یبا اونم شاید بیرون یا یجا ک هر دو باشیم ولی تلفنی در ارتباطیم

مرسی گلم خیلی دوست دارم ی دوس داشته باشم رفت آمد خانگی داشته باشیم ولی نیس کسی 🤦‍♀️ دوتا دوست صمیم ...

اره دوست خیلی خوبه منم هیچ دوستی ندارم یکی هست صمیمی هستیم ولی مجرده خیلی نمیبینمش 

ولی کلا دوست خانوادگی خیلی خوبه باهم برید بیرون خوش میگذره ماکه نداریم😂

2714
چطوردرستیدی

صفحه چهار نوشتم نگاه کن کامل کامل

عزیزم سرکه و نمک چقد بریزم یعنی چند قاشق سرکه؟

بستگی خب به خودت داره سه تا قاشق سرکه بزن دوست داری بیشتر طعم سرکه بده بیشتر بزن نمکم ۳ قاشق اگه بعد یکساعت یدونشو بردار بخور اگه دیدی بد شده بشورش اگرم دیدی خوبه مرا یاد کن ودعا🙂

اره دوست خیلی خوبه منم هیچ دوستی ندارم یکی هست صمیمی هستیم ولی مجرده خیلی نمیبینمش  ولی کلا دو ...

میگم با خانواده شوهر ی حیاطم برم کجا بیام کجا چرا چنان آدم تنها باشه چن وقت یبار میره خونش یا اون میاد راحت خونه آدم یا آدم شوهرشو راضی میکنه اجازه بده بره باهاش بیرن بازاری  جایی ولی وقتی تو ی ساختمون ی دونه شوهر نداری که عزیزم من 4 تا شوهر دارم یکی خود شوهرم یکی باباش یکی ننش یدونه خواهرم داره ک میگن بچس ولی قشنگ خواهر شورری میکنه و چون بچس آدمم نباید چیزی بگه ی مهمونم بیاد تلپ بالاس تا بد رفتنشون 

2706