2726

ما الان 2سال نانزدیم شوهرم برا کار رفته ی شهر دیگه خونه گرفته خودشم تنهاس حالا میخاد اخرهفته مامانش اینام ببره پیش خودش مامانشو اجی کوچیکش منم نیخاببره ولی خب ی سری رسم و رسومو گیردادنای الکی خانواده هست ک من مطمعنم منو نمیزارن ک بااونا برم پیشش حالا اگ اونا ببره من سکتع میکنم بخدا دق میکنم حالا تصمیم گرفتم اگ اوتاوبرد من نشد برم گوشیموخاموش کنم آ دیگ بهش زنگ نزنم تا با اونا خوش باشه باهاش میخام قهرکنم حالا یکی بیاد بگه چیکاکنم کارم درسته یان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به هیچ وجه. تقصیر اون بنده خدا چیه؟؟بهش بگو پدر و مادر تو رو هم دعوا کنه که تنها هم نباشی دیگه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

چند سالته عمویی؟😂😂 جدا از شوخی نکن دختر این بچه بازیا چیه. اینجوری پیش بری نصف عمرتون تو قهر میگزرونی. رفتن و تو نرفتی برن بسلامت. بیشتر بهش زنگ بزن.تماس تصویری بگیر و.. مادام عمر که نمیخوان بمونن

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀

نامزدم خدایش منو دوست دارع الان همش داره قربون صدقم میره ک شاید جورشد گذاشم ببرمت اگرم نشد چن ماه دیگ عروسیمونه و...باهم همه جا میریم ولی خب من بدددم میاد مامانش ایناو ببره بااونا باشه همش ببرشون بیرون بعد من همش تو خونمون بشینم ب اونا فک کنمو دق بخورم

نامزدم خدایش منو دوست دارع الان همش داره قربون صدقم میره ک شاید جورشد گذاشم ببرمت اگرم نشد چن ماه دی ...

چی بگم که نراحت نشی. خوش باشن عزیزم مگه چی میشه پسرشونه اونا هم خانوادشن. بعدم تو این اوضاع کرونا مگه چقد میتونن برن بیرون. خواهان تنهایی و ناراحتی همسرت هستی ولی خوبیش نه

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀