2733
2734
عنوان

چی میدین نی نی 9ماهه

160 بازدید | 32 پست

چه غذاهایی میدین به نی نیتون من 9ماهش شده

چ میوه ای بدمو چی ندم؟ 

سفیده تخم مرغ زیر یه سال نباید داد؟ 

راستی از کی میخوابن و صبح کی بیدار میشن؟ 

تونستینو خواستین دور سرشم بگین ممنون میشم

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

سلام خانم ها .

میشه برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید لایکم کنید منم براتون صلوات میفرستم ممنون عشقولی ها

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

خانمی پسرم ۹ ماه و نیمشه . آب آب گوشت . سوپ اینا رو از الک رد میکنم میدم .  اوایل فرنی میدادم الان زیاد وقت نمیکنم سرلاک  میدم .  موز هم با قاشق کوچولو میتراشم میدم .  خواب که نگم برات  عین ۹ ماه رو شبی چهار پنج بار تا صبح بیدار میشه . دندون درنیاورده .  چهار دست و پا فقط دنده عقب میره ؟  نی نی شما چی 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرما. مغز بادامدرختی. فندق. گردو.سیب .موز هلو. همه اینها رو میتونی تو فرنی یا حریرش بریزی. 

جو دوسر پرک شده. بلغور گندم. برنج قهوه ای. سیب زمینی. هویج. سبزیجات به جز اسفناج. حبوبات به جز نخود

همه اینها رو نیتونی بریز تو سوپش

یک روز درمیون تخم نرغ یا بلدرچین.

اگه تو خانواده کسی به تخم مرغ حساسیت نداره در حد کم سفیده هم بده

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
2728

پسرم ۱۰ ماهشه همه چیز میدم غیرشکلات و‌نوشابه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

سرلاک و بیسکوییت مادر و سایر چیزای صنعتی نده به جاش خودت سرلاک خونگی درست کن . تو فرنیش چیزایی که گفتمو بریز میشه سرلاک خونگی

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
2738
خانمی پسرم ۹ ماه و نیمشه . آب آب گوشت . سوپ اینا رو از الک رد میکنم میدم .  اوایل فرنی میدادم ا ...

من گوشت و مرغ رو زیر میکنم میدم 

بده؟؟؟

دو ماهه

دخترم می ایسته با کمکون،ولی نمیذارم زیاد،میترسم خسته شه

خانمی پسرم ۹ ماه و نیمشه . آب آب گوشت . سوپ اینا رو از الک رد میکنم میدم .  اوایل فرنی میدادم ا ...

بابا پ ا ر ه شدم بخدا راضیم 100بار بیدار شه شیر بخوذه ولی بخوابه بیدار میشه و بدو رو رفتیم چهاردستو پا میره و 5 صبح بیداره تا الان خستم غریبم خوابم میاد تنهام

تو از کی تا کی میخوابه؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
بابا پ ا ر ه شدم بخدا راضیم 100بار بیدار شه شیر بخوذه ولی بخوابه بیدار میشه و بدو رو رفتیم چهاردستو ...

از ده شب میخوابه ولی هر دو ساعت بیداره پنج صبح ببعد هم هر یک ساعت بیداره ولی تا شیر خورد میذارم گهواره تکون میدم تا بخوابه .  اتاق موقع شیر دادن حتما تاریک باشه . باهاش هم حرف نزنی بدونه که الان وقت بازی نیست 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
من گوشت و مرغ رو زیر میکنم میدم  بده؟؟؟ دو ماهه دخترم می ایسته با کمکون،ولی نمیذارم زیاد،میت ...

من همش اویزونه از جایی خودش ماشاا... بلند میشه میگیره و بلند میشه ولی خوابش اذیتم خیلی صبح کله سحر بیداره نصف شب بلند میشه 4دستو پا میره

تو کی میخوابه تا کی

چن وقتشه

دندون دراورده؟ من نیاورده

از ده شب میخوابه ولی هر دو ساعت بیداره پنج صبح ببعد هم هر یک ساعت بیداره ولی تا شیر خورد میذارم گهوا ...

تا کی میخوابه؟ 

2706