2733
2734
عنوان

اقدام برا بچه دوم آره یا نه؟

518 بازدید | 51 پست

دخترم دو سال و نیم داره همسرم به شدت تمایل به داشتن بچه دوم داره اما مشکلم اینه که من پرستار هوشبریم اونم تو این شرایط که اوضاع کرونا افتضاس نمیدونم اقدام کنم یا نه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی میری سرکار! بعد بچتون کجا میمونه؟

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

من تا قبل بچه دار شدنم طرفدار سخت تک فرزندی بودم.الان یه پسر یک سال و نیمه دارم.دارم بهش فکر مسکنم بچه خواهرمو دیدم اونروز با ۱۳ سال سن داشت گریه میکرد میگقت تنهام.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
یعنی میری سرکار! بعد بچتون کجا میمونه؟

من بچم 3سالش میخام برای دومی اقدام کنم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

وای دختر من هم الان 23 ماهشه یعنی همسرم اسم بچه دوم میاره دلم میخواد کله شو بکنم منم شاغلم و توی این دو سال واقعا اذیت شدم همسرم محل کارش یه شهر دیگه ست من همیشه تنهام یا آواره توی خونه مامانم یا مادرشوهرم

عزیزم بیار ،اتفاقا هرچی اختلاف سنی بچه ها کمتر باشه مشکلاتت هم کمتر،

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
2706