2726
عنوان

بیاین اززندگی جاریم بگم شمام مثله من هنگ کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 6612 بازدید | 203 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من انقدر تو رویام غرق میشم ک همیشه خواهرم مچمو میگیره ک ب چی خندیدی با کی حرف میزنی همش سرتو تک ...

واقعا چ جالب ...برام جالب بود..میگم شماخوب معمولی هستی شاید اون اخه خیلی زیادی کلا عزیزم مثله بچه خاک خاله بازی میکنن او نبوده.. میگم یهو توهمی نشه

کاربرقدیمی ام..باشماره کل اعضایه خانواده عضو شدم و این دیگه اخریه😏کاربرهای بای. سابقم 
منم اینطوریم 😂😂😂😂😂 تازه خجالتم میکشم 

منم مثلا تصور میکنم من رقصیدنی دوماد میخاد ببوستم خجالت میکشم اولش 😂

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2728
اوهوم ترکشم خیلی سخته من بیست جلسه مشاوره رفتم فایده ای نداره 

واقعا؟؟؟؟مشاوره میگه چی؟این مشکله؟من میترسم طفلی توهمی بشه خدایی خیلی مظلوم و باشخصیته

کاربرقدیمی ام..باشماره کل اعضایه خانواده عضو شدم و این دیگه اخریه😏کاربرهای بای. سابقم 
منم تو رویاهام امیر کویتم🤒

تو وضعت خرابه اجی ما دیگ تا اونجاها نمیریم😂

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
شوهرش اومده با شوهرم درد دل کرده میدونم کار شوهرم زشت بوده و بایدرازدارمیبود و به من نمی گفت ولی ازت ...

مطمئن باش شوهرتو هم میره باهاش درد دل میکنه آخه از قدیم گفتن درد دل درد دل میاره

من یار داشتم برنامه آشپزی اجرا می‌کردم بابام دیده بود هنگ کرده بود😁

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
منم مثلا تصور میکنم من رقصیدنی دوماد میخاد ببوستم خجالت میکشم اولش 😂

😂😂😂😂

عینه منی 

دوماد تو ماشین دستمو میگیره کیف میکنم 

بعد فرداش مادرشوهرم همه کادوهای سر عقد رو بر میداره منم میرم دعوا 😂😂😂😂🤦🏻‍♀️

واقعا چ جالب ...برام جالب بود..میگم شماخوب معمولی هستی شاید اون اخه خیلی زیادی کلا عزیزم مثله بچه خا ...

اره اون خیلی انگار شدیده .

باید بره دکتر

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706