1874
2019
عنوان

لطفاکمک کنیدزندگیم داره خراب میشه

491 بازدید | 27 پست

سلام خدمت دوستان.برج10پارسال واسم خواستگاراومد.پسره از لحاظ اخلاقی هیچ مشکلی نداره.قیافه شم خوبه اما قدش بلند نیست شاید173.درامدش ماهی4500هست شغلش آزاده.من همون اول مخالفت کردم.اما مادرش گفت  کمک میکنم و این حرفا اما من راضی نشدم.خونوادم گفتن ادمای خوبی هستن نامزد کن.ماعقدم کردیم الان مادرشوهرم فهمیدم دخالت میکنه.وضع مالیشون از ما که خیلی پایین تره.منم تحمل بی پولی ندارم.حالا طلاق میخوام.چون نه خونوادش در سطح ماست نه وضع مالیش.الان نمیدونم جدا شم یا نه.فعلا خونه پدرم هستم ازدواج نکردم

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
2033

چی بگم

اخه پول و اینجور مسائل قابل حل شدنن

ولی اگ میدونی نمیوونی دووم بیاری همین الان طلاق بگیر

اتحاد میخاین فقط نی نی سایتی ها😐قرار بود از ۱ دی هیشکی تاپیک نزنه...۱ دی اومدم تو سایت دیدم سرعت گذاشتن تاپیکا بیشترم شده و همه دارن از متلکای مادرشوهرشون تو شب یلدا میگن😂😂یادش بخیر قرار بود ۹۹.۹.۹ ب حاجتامون برسیم ولی نرسیدیم...عیب نداره...ایشالا ۱۴۰۱.۱.۱ همه نی نی سایتی ها ب ارزوشون برسن.بچه ها..واسم دعا کنین به حاجت توی دلم برسم و معلم شم...خاهرم یه ازدواج موفق با عشقش داشته باشه و خوشبخت بشه..هرکی دعا کرد بهم بگه منم دعاش کنم❤

اگر تو دلت نیست فک نکنم تا آخر عمرت بتونی با این قضیه کنار بیایی

البته پول مهم نیست چون همیشه اینجور نمیمونه 

اخلاقش چحوریه

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

دیگه زندگی ک ب حرف خانواده شروع بشه همینه

با عشق نیس ک وضعیت طرف مقابل هر چی هم باشه ادم تحمل کنه 

وقتی عشق باشه ادم تحمل بی پولی و دخالت رو داره سعی میکنه همه چیزو درست کنه 

منم هیچ وقت همچین کاری رو نمیکنم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

پسره اخلاقش خوبه.خیلی بهم علاقه داره...اما مادرش رفته پیش خونوادم گفته دخترتون پرتوقع هستش.درحالی که من تاحالا8ماهه نامزدم سرهم شاید2میلیون لباس نخریدم .یعنی خریدنامزدی عقد عید و...من کلاشاید2میلیونم نشده.حتی طلاهم نگرفتم فقط واسه عقد یه نیم ست دست دوم همسرم واسم گرفت.حلقه هم رینگی گرفتم چون پول نداشت فشار بهش نیاوردم.اما انقد بهم فشار اورد مادرشوهرم که حالت عصبی بهم دست داده

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

عزیزم هر جور خودت میدونی ولی ۴ و نیم حقوق بدی نیست پس من چی بگم که حقوق شوهرم ۲ و ۵۰۰ تازع همشم میرع قسط وام فقط ۷۰۰ برامون میمونه با این حال شوهرمو با هیچی عوض نمیکنم ناشکری نکن عزیزم بچسب به زندگیت اینایی که گفتی دلیلی برا طلاق نیست بعدن پشیمون میشی البته خود دانی من تو زندگیت نیستم که بتونم نظر قطعی بدم 

دختری از جنس غرور اما پر از مهربونی 🍂🍂🍂🍂🍂 

نی# _نی یار شب

@نی نی یار

عزیزم هر جور خودت میدونی ولی ۴ و نیم حقوق بدی نیست پس من چی بگم که حقوق شوهرم ۲ و ۵۰۰ تازع همشم میرع ...

عزیزم چطوری نی نی یار رو صدا کنم که بیاد تاپیکمو حذف کنه؟

1718