2733
2734
عنوان

مادرشوهرم هروقت میاد خونمون دخترهاشم دعوت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 109 پست
خب یه بار به شوهرت بگوعزیزم دوس دارم امشب بریم خونه خواهرت اینا دور هم جمع شیم،بعد اونم زنگ بزنه به ...

اخه خدایی دوست هم ندارم هی برم خونشون.رابطه خوبی داریم ولی باهاشون صمیمی نیستم که بخوام هی برم خونشون.ترجیح میدم همون خونه مادرشون ببینمشون.از طرفی شوهرم خیلی مهمون دوسته با خانواده منم خیلی خوب و گشاده رویه برای همین نمیخوام منم با خانوادش بدخلقی کنم ولی خب واقعا بهم زور میاد اونا خودشون اهل مهمونی دادن نیستن بعد شوهرم اونا رو هی بزور دعوت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا هم ما رو خیلی دوست دارن برای همین خونمون بهشون خوش میگذره و میان.خدا کنه همسر منم خسته بشه

از این به بعد وقتی رفتن یکم ناله کن بگو وااای چقدر خسته شدم دوست داشتم امروز رو میتونستم استراحت کنم 

بعد یک مدت همسرت متوجه میشه 

اخه خدایی دوست هم ندارم هی برم خونشون.رابطه خوبی داریم ولی باهاشون صمیمی نیستم که بخوام هی برم خونشو ...

آره عزیزم بهت حق میدم ولی چاره چیه اگه اونا هم دائم مهمونی بدن دیگه رفتو امدشونو کنترل میکنن که مبادا زیاد برین خونشون..با هرکسی مث خودش رفتار کن کی بدش اومده دائم بره مهمونی😐

تمام جانو تنم را بکش در آغوشت،مرا که طاقت یک پیرهن جدایی نیست🥰میشه برا حاجتم صلوات بفرستین😘
یعنی طبیعیه اونا بیشتر بیان خونه ما؟من چه گناهی کردم

خوب یه مدت مادر شوهرت رو هم دعوت نکن بگو خسته میشم نمیکشم این همه کار رو

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
یعنی طبیعیه اونا بیشتر بیان خونه ما؟من چه گناهی کردم

میدونم چی میگی مثلا مادر شوهر من وقتی همه خونه ما یا پسراش جمع باشن هفت نوع غذا هم ک بپزی چیزی نمیگه ولی کافیه خونه دخترش جمع بشیم انقد میگه گرونیه و فلان .ولی از پسراش انتظار داره شمام محل نزار خودتو بزن ب مریضی هی بهونه بیار

2738

دقیقا منم کنکوریم مادر شوهر منم همینهههه ب شوهرم میگم میگه مگه خواهرم برادرم جز من کسیو دارن ک تو میگی نیان میگم بابا درس دارم بعد درسم ۳ ماه بیان تونه بمونن باز تهش شوهرم میگه تو الکی بهونه میاری 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

بیشتر کارارو بنداز گردن شوهرت خانوادش  بگوش هرت از بیرون غذابیاره. جلو خودشونم با خستگی و نقش بازی کردن زیاد بگو خستم نمیتونم غذا... درست کنم میشه بری از بیرون غذا بیاری.... مطمعن باش چندبار اینطور کنی بدون دلخوری کمتر مزاحم میشن

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
آره عزیزم بهت حق میدم ولی چاره چیه اگه اونا هم دائم مهمونی بدن دیگه رفتو امدشونو کنترل میکنن که مباد ...

دقیقا استارتر باید شرو ع کنه پشتسرهم بره خونشون. دیدم منم دیگه نمیان

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
دقیقا منم کنکوریم مادر شوهر منم همینهههه ب شوهرم میگم میگه مگه خواهرم برادرم جز من کسیو دارن ک تو می ...

من یکبار به شوهرم توضیح دادم که نباید وقت و بی وقت بدون هماهنگی من تعارف بزنه خانوادش رو دعوت کنه اونم قبول کرد.ولی به مادرش نمیتونم بگم نیاد یا منتظر دعوت ما باشه

از اونطرف میدونم شوهرم خیلی رفت و امد دوست داره دلم نمیخواد هی محدودش کنم بگم خانوادت نیان خلاصه سر دوراهی گیر کردم

گلم منم وقتی کم دعوت شدم و وقتی همشون می اومدن خونم یه ایل بودن منو شوهرم دو نفر وو اونا یه ایل .به شوهرم گفتم نریم که نیان واقعا نمیتونستم همیشه هم بهترین چیزا غذا دسر کباب زرشک پلو و .... ولی اونا یه دمپخت ساده چون جنوبی ان و اهمیت نمیدن نه به تزیین نه به مهمون منم قطع کردم راحت شدم پرو بودن .

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
2706