2737
2734
عنوان

دیشب گوشی شوهرمو چک کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید مگه پدر شوهرت زنده نیستن؟وضعشون خوبه و باز پول می‌خوان

پدر شوهرم فوت شده 

وقتی من عروسشون نبودم فوت شده 

ولی اینا پولدارن 

اون برادرشوهر بزرگم ک اسم مادرشو نمیاره نامزدشم واسه همین رفتارای مادره رفت 

این شوهر منم نمیدونم چرا این کارارو میکنه....

وقتی مادرش هم پول داره هم سلامته 

۵۵سالشه زیادم پیر نیست

2728
2738
ادم خسیس بهش برنمی خوره وقتی مساله پول باشه

چراااا باید بلدباشی😉

میتونه شماره کارت بفرسته بگه مامان پول جاکفشیو بزن ب حساب. پولو زدین میگم جاکفشیو بفرسته

حالا ب زور پول زد حساب . بگه مامان ببحشیدا من مثل شما نمیتونم بتیغم چ برسه بابام 😁 بعدش لبخند بزنه.ی دعوایی میسه نگو😁😁😊

ب شوهرشم میتونه بگه کلی گفتم بابای من جاکفشی بدهکارنبود منظورم این بود بدون پول نمیشه😁😁

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
چراااا باید بلدباشی😉 میتونه شماره کارت بفرسته بگه مامان پول جاکفشیو بزن ب حساب. پولو زدین میگم جاک ...

😁😁😁😁خون راه میوفته

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن

مادرشوهرمن خودش حقوق داره بازنشسته هستش ، عقدهیچی بهم نداد نامزدم النگوخرید داد مامانش انداخت دستم ؛ پاگشامون کردن 100تومن داد بهم موقع خدافظی دیدم نامزدم یواشکی 2 تا 50 تومنی گذاشت کف دست مادرشوهرم ....میریم خونشون اکثرا خریداشو شوهر من میکنه حالا یهویی یچیزی بهم بدن زودی پولشو از شوهرم میگیره ... یه مدت شارژخواهرشوهرم ومادرشوهرمو نامزد من میزد بعد یکی دوبار دعوا انداختم دست برداشت .... ضمنا خواهرشوهرم خودش شوهر داره ولی هرچی لازمش باشه اول به شوهرمن میگه بلکه شوهرم بگه من میخرم ...

2706