2733
2734

شکر ریختی ۱ ق چ

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه یکم شکر ریختی با اب ولرم بوده روشو پوشوندی ربع ساعت گذاشتی بازم اینشکلی اره خمیرو پف نمیکنه

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
اب ولرم ینی گرمش کنم؟

نه همون اول اب داغ بریز تو غنجون و بعد شکر بعدم خمیر مایه رو بریز توش

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2738

این عکسی که فرستادی عمل اومدسا 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
جدی؟ اخه انسجام نداره یه جوریه

اره دیگه روش حالته کف تشکیل میشه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

@ماریاقناد    

سلام عزیزم خوبی؟ میگم من اگردک درست کردم ینی تو روغن فراواون سرخ کردم. فقط نمیدونم چرا روش خشک و روغنی شده نرم نیست. بلافاصله بعد سرخ هم روغنشو با دستمال گرفتم درپوش هم گذاشتم علتش چی میتونه باشه؟

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
@ماریاقناد     سلام عزیزم خوبی؟ میگم من اگردک درست کردم ینی تو روغن فراواون سرخ کردم. فق ...

سلام گل من. اردت زیاد بوده شکرت هم همینطور. چسبندگی خمیر و با دست های چرب شده ات و ورز بیشتر بگیر

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام گل من. اردت زیاد بوده شکرت هم همینطور. چسبندگی خمیر و با دست های چرب شده ات و ورز بیشتر بگیر

اخه شیرین نبود اصلا من دوس داشتم شیرین باشه

ماریا تو درست کردن کیک و شیرینی خیلی ناامیدم... باورت نمیشه ولی همش ترس اینو دارم ک خراب کنم واقعا هم خراب میکنم. دیگه داره باورم میشه بی عرضه ام 😞😞

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
اخه شیرین نبود اصلا من دوس داشتم شیرین باشه ماریا تو درست کردن کیک و شیرینی خیلی ناامیدم... باورت ن ...

اصلا اصلا این حرفو نزن و انرژی منفی نده منم هزار بار خراب کردم ریختم دور. فقط حوصله و دقت میخواد 

پس اردت زیادی بوده عزیز

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706