2733
2734

مردیم از تاپیک خیانت و بزن بکش و بی احترامی دیدیم بیاین از رمز موفقیتتون توی زندگی مشترک بگین دیگران هم استفاده کنن شاید خیلیا واقعا نمیتونن روابطشون رو مدیریت کنن که به مشکل میخورن. مثال موردی بزنین از مواقعی که دعوا و بحثی پیش اومده و تونستین به خوبی مدیریت کنین و صلح و صفا ایجاد کنین.

من خودم هنوز اول راهم خیلی دوست دارم از تجربه دیگران استفاده کنم و ببینم تو شرایط خاصی که پیش اومده چه عکس العملی نشون دادن که جالب و موفقیت آمیز بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

موفقیتم تو زمینه خونواده همسر و فک و فامیلش مدیون کرونا هستم که چند ماهه ریختشونو ندیدم😌و انشالله دیگه نخواهم دید تا اخر کرونا😁

عمرو روزی با حساب و کتاب است پس نترس و طمع نکن «لقمان»
2738

قبل از واکنش نشون دادن تا بیست تو دلم میشمارم 

رمز موفقیتم همینه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

فقط احترام..محبت

اینکه تو دعوا سکوت کنی ...بعد از اینکه نرد اروم شد حرفتو بزنی اونم ن با لحن بد...

البته بستگی داره اخلاق مرد چطور باشه

ولی هیچ مردی ازاینکه تو دعوا زنش داد بزنه خوشش نمیاد

ولی متاسفانه زنا مقابله ب مثل میکنن و این مرد رو بدتر جری میکنه

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
موفقیتم تو زمینه خونواده همسر و فک و فامیلش مدیون کرونا هستم که چند ماهه ریختشونو ندیدم😌و انشالله د ...

آره خیلی وقتا که مشکلی هست یه کم دوری کردم بدون دلخوری میتونه مشکلاتو حل کنه

صبور بودن. موقع بحث و مشکل خودمون مشکلو حل میکنیم. وقتی از مادرشوهر ناراحتم پیش شوهرم گله نمیکنم. ایراد شوهرمو پیش مادرش نمیگم. پیش خانواده شوهر راجع به خانوادم حرف نمی‌زنم کلا زیاد باهاشون حرف نمی‌زنم😁توی بحثای خانوادیشونم دخالت نمیکنم.

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
صبور بودن. موقع بحث و مشکل خودمون مشکلو حل میکنیم. وقتی از مادرشوهر ناراحتم پیش شوهرم گله نمیکنم. ای ...

آره به نظر منم بیش از حد صمیمی نشدن خودش خیلی خوبه👏

2706