2726
عنوان

مامانم بهم میگه خود کشی کن😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4242 بازدید | 260 پست
زیاد؟😔😔😔

خب نه

یعنی چه

مگه ربات هستی که سر یک سن کار خاصی بکنیولی میتونی باکارهای درستت زندگیتو خوب کنی وگرنه باشوهرم باید خودکشی کرد اگر نتونی زندگیتو مدیریت کنی و بفکر خودت باشی

شوهر مگه چیکار میکنه برات

خیلیا ازدست شوهر خودکشی کردن

اره کلک تو کارشون نیست مثل مادره من 😁 صاف صاف اومده میگه دختر داییتو برای شوهرت بگیر که براش بچه بی ...

نههههه😑😑😑😑😟😟😟😟

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من مادر و خالم سه سال تفاوت سنی دارن ولی خالم ازدواج نکرده وقتی کنار هم میبینن فکر میکنن دخترشه خالم

نتیجه میگیرم که مردا زنا را پیر میکنن............................خاله ات شوهر  نداشته که از دستش حرص بخوره درنتیجه جوان ماند...........تا اکتشافات بعدی خدانگهدار

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
هر چی میکشیم از بیشعوری و بی عقلی آدمهای فضوله خدا نسل شون برداره

الهی آمییییییین 

دائم تو گوش دوست مامانم خونده دوستشم میاد به مامانم میگه هر روز و هر ساعت سر شوهر دعوام میکنن با اینکه دور ازشون زندگی میکنم تنهام ولی شوهر نکردن شده آزارم

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
بگو که جدی نمیگی😰

بخدا راست میگم پنجتا تاپیک قبلیمم گفتم.... الانم دو هفته باش سرسنگینم و دو بار فقط باش تماس نگرفتم اونم فقط براشنیدن صدای اجیم که نفسمه

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
صاحب خونه دوستش منو با دوست بچگی دخترش اشتباه گرفته به این بیشعور گفته دخترت هم سن منه شوهر کرده بچه ...

اقا خودتو نباز پاشو برو دنبال کاری که توش مهارت داری درامد داشته باش یه چهارتا ادم ببین دستت رو تو جیب خودت کن شاید مامانت دیگه گیر ندادا شاید

میگه خودتو باید بکشی تمام یاران سفر کردن یعنی همه دوستات شوهر کردن😔😔😔😔

ببخشید ولی خاک عااااالم تو سر مامانت...با این افکار پوسیدشون ..تف

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
اره کلک تو کارشون نیست مثل مادره من 😁 صاف صاف اومده میگه دختر داییتو برای شوهرت بگیر که براش بچه بی ...

بی احترامی نکن اما با ادب یه جوری جواب بده که دیگه نگه

بگو مادر جان کجا معلوم دختر دایی هم مثل من مشکل نداشته باشه باید یکی بگیرم امتحان پس داده باشه 

لا اله الا الله لعنت بر شیطان😡😡😡

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
میگه خودتو باید بکشی تمام یاران سفر کردن یعنی همه دوستات شوهر کردن😔😔😔😔

اگه سر کار میری مستقل شو خونتو جدا کن من یه نفر میشناسم با خونوادش ابش تو یه جوب نمیرفت ازشون جدا شد مستقل زندگی میکنه خونه ماشین سفر خارجه همه چی میره داره کیف میکنه اصلا به شوهر هم فکر نمیکنه

خب نه یعنی چه مگه ربات هستی که سر یک سن کار خاصی بکنیولی میتونی باکارهای درستت زندگیتو خوب کنی وگر ...

بهش میگم ازدواج کردن هنر نیست هنر اینه زندگیتو حفظ کنی پنجره رو باز می‌کنه بلند بلند میگه ازدواج خیلی هنره 

آبرومو میبره حالا این ی نمونه از کاراش

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
2706