2737
2734
عنوان

طلا بفروشم براي رهن خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 33 پست

دوستانی ک میگن بمون تا موعد قرارداد بلند نشو خوب موعد قرارداد چکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا طلا نفروشه؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب وقتی پول نداره خونه و سرپناه مهم تره تا اینکه النگو بندازه دستش بشینه تو خیابون

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرارداد داری بی خود می گه بشین تکونم نخور

وام كه گرفتيم الان قسط هامون خيلي زياده ماهي 6 تومن قسط ميديم .وام مستاجرا رو هم ك پيگير نشدم . طلا خريده بودم براي خريد  خونه بفروشم ك نميتونم خونه بخرم فعلا. زمين دارم با ماشين و ي سري پس انداز بابام ميگه زمينت حيفه نميزاره بفروشم فعلا

خب این کارم اشتباس ماهی ۲تومن اجاره بدی ۱سال میشه۲۴میلیون 😐

اونقدرام اجاره نمیدیم که 

مثلا بخاطر کار شوهرم که سرمایه خواست بجای ۳۰ تومن رهن برای خونه کوچیک ۱۲ و ۷۰۰ میدیم فشار هم رومون نیست

البته خونه م خیلی کوچیکه و برای سال بعد دارم پول جمع میکنم بزارم رو رهن

2728
وام كه گرفتيم الان قسط هامون خيلي زياده ماهي 6 تومن قسط ميديم .وام مستاجرا رو هم ك پيگير نشدم . طلا ...

من باشم طلا و ماشین و پس اندازو خرج ساخت زمین میکنم از مستاجری در میام

میتونی دوباره پول جمع کنی ماشین بخرین

به صاب خونه بگو خسارت فسخ قرار داد اجارمو بده تا بار کنم بگوپنج تومن میخوام اگر مشکلی داری برو شکایت کن من الکی تخلیه نمیکنم 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2738
من باشم طلا و ماشین و پس اندازو خرج ساخت زمین میکنم از مستاجری در میام میتونی دوباره پول جمع کنی ما ...

آفرین همینو می خواستم بگم خوب شد گفتی حوصله تایپ نداشتم 😅😅😅😂😂😂

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
آفرین همینو می خواستم بگم خوب شد گفتی حوصله تایپ نداشتم 😅😅😅😂😂😂

صاحبخونه مون خيلي خطرناكه ميترسم اين چيزا رو بهشون بگم خلافكارن ميترسم با شوهرم و بابام اينا درگير بشن

اسلامشهر

چقدر قیمتا خوبه...

ولی الان صد در صد اونجا هم گرون شده دیگه

ولی حرف خانومای خاله زنک رو گوش نکن ک زن باید طلا دستش باشه طلا گرون میشه و فلان

درسته گرون میشه ولی وقتی نقد نداری چکار میشه کرد؟؟؟؟؟ عزیزم خونه و سرپناه مهم تره...

میگن یارو نون نداشت بخوره پیاز میخورد اشتهاش باز شه...

ادم باید شرایط زندگیشو بسنجه...وقتی پول پیش نداری طلا به چ دردت میخوره؟

اول خونه رو اجاره کنید بعد پس انداز کن باز تیکه تیکه بخر

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2706