2737
2734
عنوان

کیا مادر شوهرشون دندون پزشکه ؟

1755 بازدید | 53 پست

وای خیلی خوبه مادر شوهرم دندونپزشکه خیلی هم مهربونه حالا تو کرونا ک نمیشه بری دندونپزشکی میاد دندون دختر خواهرمو پر میکنه خیلی خوشحالم همین امروزم دندونشو پر کرد انقدم دوست داره دخترم ب دنیا بیاد خیلی خوبه همچین مادر شوهری داشته باشی  اسمش هم سارا هست وایی من جقد خوشبختممممممم

هیچی

برادرشوهر مجرد نداری خخخ  

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بااجازه اسی جون😊دوستانی که بعد زایمان شکمشون بزرگ شده و هرچی رژیم میگیرن فایده نداره.یا نگرانن بعد لاغرشدن وزنشون برگرده .ایشون خانم اسکندری کارشناس تناسب اندام هستن که میتونن کمکتون کنن تو‌زمینه های (تناسب اندام.پوست ومو.کبدچرب.دیابت ووو...

امروز هم ی کد تخفیف خیلی ویژه دارن که میتونید ازش استفاده کنید

اینم شماره تماس شون

09907891913خانم اسکندری

و آدرس پیجشون

https://lnstagram.com/sibe_salamat_

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
بو پز میاد

یس😄😄😄😄

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2738

آله اکبر

اصلا مادرشوهر شاغل نمیتونم تصور کنم چه برسه به دندانپزشک

بعد هم سارا؟!!! 🤔🤔🤔🤔

دیگه اصصصصصلا نمیتونم تصور کنم

دید من از مادرشوهر

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....

چیکار کنم واست الان؟

بندری برم؟😁

شوخی کردم،انشالله خوشبختیت پایدار عزیرم♥🙏

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.

اینا رو ولش کن خواهرشوهر مجرد نداری تا 25 سال راه داره😅😅😁

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706