2737
2734

دوستانی که بعد زایمان شکمشون بزرگ شده و هرچی رژیم میگیرن فایده نداره.یا نگرانن بعد لاغرشدن وزنشون برگرده .ایشون خانم اسکندری کارشناس تناسب اندام هستن که میتونن کمکتون کنن تو‌زمینه های (تناسب اندام.پوست ومو.کبدچرب.دیابت ووو...

امروز هم ی کد تخفیف خیلی ویژه دارن که میتونید ازش استفاده کنید

اینم شماره تماس شون

09907891913خانم اسکندری

و آدرس پیجشون

http://lnstagram.com/sibe_salamat_

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌

من خودم مصرف کردم و بشدت راضییم،تو دو دوره ۱۰ کیلو کم کردم با کلی سایز بعلاوه مشکل پریودم برطرف شد😍😍به شماهم توصیه میکنم این فرصتو از دست ندین

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ما اینستا نداریم چیکار کنیم

عزیزم شماره تلفنشو گذاشتم بهش زنگ بزن یا پیام بده

2731
من خیلی چاقم با ده کیلو نمیشه.

عزیزم خیلیا هستن بیشتراز ده کیلو کم کردن من چون فقط دو دوره خوردم انقد کم کردم البته پکم تموم بشه بازم سفارش میدم چون ۲۰کیلو اضافه دارم