2733
2734
عنوان

حق شوهرم نیست الان من

309 بازدید | 11 پست

من یک شکست خوردم عشقی ودرسی شدید پشت سرهم قلب دردشدید هنوز باهامه شوهرم عکسای قبلمومیبینه میگه چه شاد بودی کلا یک جور دیگه بودی خودم میدونم اون موقع خوشکل تربودم بیشتربه خودم می‌رسیدم به پوستم ولی شکستنم خوردم کردن بااینکه چندسال میگذره ولی آثارش هست مهم ترینش شک شدید به شوهرم جرعت نداره باخودش گوشی ببره دستشویی جرعت نداره وقتی من بیرونم برای چنددقیقه خودش تنهابیادخونه میدونم دارم بهش ظلم میکنم نمیبخشم اونایی که باعث وبانی الان من شدن قبلا یک نامزدی ناموفق نداشتم خداروشکر که بهم خورد نشد خدادوستم داشت ولی خورد شدم....... 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

گناه داره شوهرت اونقدم بدبینی خوب نیس سعی کن تایه‌حدمعقولی کنترلش کنی نه مث بچه ها 

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

دوستی قبل از ازدواج همین مشکلات رو داره.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم دچار افسردگی شدی.شوهرتو انقدر تحت فشار میزاری تا یه جایی تحمل میکنه بعد یهو زده میشه.تا دیر نشده فکری بکن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728

اونا که تو گذشته یبار خوردت کردن ولی خودت داری هر لحظتو خورد میکنی عزیزمن😔

کارت طبیعیه ،زخمی که بهت خورده مداوا نشده و چرک کرده

باید با یه متخصص حرف بزنی و درمانش کنی

زخمت خوب میشه ولی جاش همیشه میمونه،محو و کمرنگ میشه ولی یادت میمونه برای خوشحالیت چقدر تلاش کردی.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
گلم دچار افسردگی شدی.شوهرتو انقدر تحت فشار میزاری تا یه جایی تحمل میکنه بعد یهو زده میشه.تا دیر نشده ...

چیکارکنم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

ببین باید حواست ب شوهرت باشه اما ن تا این حد 

تو با این کار بدتر باعث میشی بهت خیانت کنه 

میگه چ من ریگی تو کفشم باشه یا نه زنم بهم اعتماد نداره پس بزار برم عشق و حال کنم حداقل

بعدشم شوهرت اینجوری ک تو رفتار میکنی اگه پیش کسه دیگه آرامش و اعتماد ببینه دیگه کارت تمومه و مقصر هم نیست 

2738
چیکارکنم

بنطرم حتما با یه دکتر مشورت کن .همین که خودت میدونی یه جا الان تو زندگیت از طرف تو اشتباهه و قبولش داری خیلی خوبه.یا باید بری دکتر بهت کمک کنه ازین حال خارج شی.یا باید خودت خیلی محکم به خودت کمک کنی.ترس هاتو بریزی دور به شوهرت اعتماد کنی خودتو بخاطر گذشته اول ببخشی بعد به کارای دیگه ات برسی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
چیکارکنم

دقیقا با دقت مطالبی که مهبانو جان بهت گفته رو با تفکر بخون سطحی ازش عبور نکن این کاری که تو میکنی چیز کمی نیست که راحت بگذری و حتمن با یک مشاور مشکلتو مطرح کن . بدون مردها هرچقدرم دوستت داشته باشن ولی تا یه حدی تحمل دارند. مواظب زندگیت باش عزیزم

گناه خودت رو گردن بقیه ننداز ... وقتی شکست خوردی نباید یکیو بدبخت میکردی اول میرفتی دنبال درمان بعد ازدواج میکردی ... الانم دیر نشده یه چند مدت تحت درمان باش چون مطمینا اینقدر بهش گیر میدی که کم کم خودت سوقش میدی طرف خیانت ... آدما تا یه جایی اخلاق گند ما رو تحمل میکنن و انتظار نداشته باش همین جور خوب بمونه باهات