2733
2734
عنوان

هر دفعه باد این حرف شوهرم میوفته ..

663 بازدید | 44 پست

ما دعوا زیاد میکنیم ولی همون موقع هم آشتی میکنیم دو بار تو دعوا به چیز گفته که از مخم بیرون نمیره 

اولین بار گفت مثل تو چهار تا میتونم بیارم دفعه دوممم گفتش صدتا مثل تو توی خیابون هست اون موقع تو ماشین بودیم

میدونم دوسم داره

بعدش هر دوبار که گفتم اینا رو گفتی گفت ضرر زدم مثل تو واسم نیس تو هدیه منی ......

ولی یادم میوفته یه جوری میشم اعصابم خورد میشه همش میخوام بخاطر این حرفاس ازش انتقام بگیرم با این که عاشقشم میخوام تلافی

بعد جالبیش اینجاست که من بیش از حد از اون سرم ولی وقتی اینارو گفت یه جوری شدم 

چکار کنم؟؟؟

فراموش بگذار و بگذر تخم کینه رو تو روح و روان و قلبت نکار شیطون رو لعنت کن 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو دعوا همینه دیگه از اعصاب خوردی ادم یچی میگه 

خودم تجربه دارم ک یه حرفایی میزنم ولی از ته دل نیس الکیه همش

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2738

تو عصبانیت هر حرفی زده میشه،همیشه همسرم میگه تو دعوا ک حلوا خیرات نمیکنن...

بخاطر ی چیز بی ارزش میخوای زندگیت رو خراب کنی؟

انتقام؟از کسی ک عاشقشی؟

مطمئنی؟

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

یکی باید اب باشه یکی آتیش 

معلومه شوهرت خیلی مهربونه و هیچی تو دلش نیست چون ادم های مهربون و ساده حرف زدنشون رو بلد نیستن نمیفهمن چی میگن اما تا سرت درد بگیره دنیا رو زیر رو میکنن

بیخیال.تو دعوا این چیزا هست...حلوا که پخش نمیکنن...

منم تو دعوا به شوهرم گفتم اشتباه کردم ازدواج کردم و ...

یبار هم شوهرم داشت همبر درست میکرد و وسطش دعوامون شد.گفتم همبر نمیخوام،کوفت بخورم.اونم نامردی نکرد و گفت مرگ بخوری...ولی بعدش مثل چی پشیمون شده بود...از دلم در آورد.کفت ببخشید...

زلیخا...جان یوسفت راستش را بگو...به خدایت چه گفتی که خودش اینگونه پادرمیانی کرد؟؟!!
2706