2410
2553
عنوان

میخام از خونه فرار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 54 پست

اصلا این کار رو نکن 

حتی اگه با پدرت هرروز دعوا داشته باشی خیلی بهتر از اون بیرونه 

اگر در آمدی داشتی یا اونقدری پول داشتی ک میتونستی برای خودت خونه ای چیزی بخری اونوقت مشکلی نبود میتونستی بری 

ولی خاهرم اصلا این کار رو نکن 

وضعت از اینی که هست بهتر نمیشه تازه بدتر هم‌میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزدی دوستی چیزی نداری؟ فرار خیلی کار اشتباهیه همه چیو بدتر میکنه عزیزم تحمل کن و سعی کن ازدواج درس ...

چرا اتفاقا نشون کردیم... ولی خب فعلا شرایط جور نیست بخابم بریم خونمون 

تو این شرایط ممکنه انتخاب بد کنه از چاله بی افته تو چاه

رو هوام ک نه چش باز کنه مناسبو انتخاب کنه کسی ک دلسوزشه منم۲۲سالمه خیلیم زندگی سختی داشتم ولی ازدواج کردم دو سال پیش الان نی نیم تو راهه شکر خدا خوشبختم همه اون سختیام شدن خاطره

2456
چرا اتفاقا نشون کردیم... ولی خب فعلا شرایط جور نیست بخابم بریم خونمون 

خب میتونی بری پیش اون یکم باهاش بیرون بگرد حالت بهتر میشه شرایط درست میشه ایشالله میری سر خونه زندگی خودت و اونجا ارامش داری💕

بودیم ما یه دونه روح تو دو تا کالبد دیدیم همو مطمئنم اون روز خدا هم شاد شد♥️
ببین عزیزم الان سن ازدواجی شایدهمین امسال یه خواستگار خوب و آقا بیاد خواستگاریت و تا آخر عمر خوشبخت ...

همبن کارارو میکنه ک از خونه فرار کنم برم بیوفتم خونه شوهر ک مشخص نیس اصن چجور بشه زندگیم... نشون شده م ولی خب فلا نمیشه بریم خونمون. 

2714
خب میتونی بری پیش اون یکم باهاش بیرون بگرد حالت بهتر میشه شرایط درست میشه ایشالله میری سر خونه زندگی ...

نمیشه! چون سرکاره کلا از صب تا شب فقط یه اخر هفته ها شاید همو ببینیم

همبن کارارو میکنه ک از خونه فرار کنم برم بیوفتم خونه شوهر ک مشخص نیس اصن چجور بشه زندگیم... نشون شده ...

خب پس ایشالا موقعیت فراهم میشه میرید سر زندگی 

فقط بفکر آینده و خوشبختیت باش

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
همبن کارارو میکنه ک از خونه فرار کنم برم بیوفتم خونه شوهر ک مشخص نیس اصن چجور بشه زندگیم... نشون شده ...

تحمل کن بعدسختی آسونیه عزیزم.سعی کن کمتر تودید باشی هرچی میگن گوش کن تا بری خونه خودت

خوش اومدی نازمامان.😊
اصلا این کار رو نکن  حتی اگه با پدرت هرروز دعوا داشته باشی خیلی بهتر از اون بیرونه  اگر ...

اگه میذاشتن از اولش برم سرکار الان خیلی فرق کرده بود اوضاع... اصلا تو این جامعه به زن و دختر اهمیت داده نمیشه خیلیا فک میکنن برده گیر اوردن 

2706