2726
عنوان

رابطه شوهرم با دختر دایی ش

3579 بازدید | 103 پست

شوهرم یه دختر دایی زشت داشت هیچکی نمیگرفتش شوهر کرد به یه پسر خوشگل 😐

عروسی ما واونا تقریبا همزمان بود حالا ما یه بچه7ساله داریم دومی تو راهه. ولی اون نازاست. 

منم دلم براش میسوخت وهمش براش دعا میکردم ودوسش داشتم.حالا چن وقته همسایه شدیم. حالا هی خودشا آرایش میکنه وموهاشا میریزه بیرون میاد جلو شوهرم لوس بازی درمیاره. دختر بود خوب بودااا. مامان باباشم الکی با من بد شدن وهمش دنبال اینن زندگی ما را بپاشونن😭چرا آخه😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وا مگه شوهر نداره 

مگه شوهرت بهش نظر داره 

بیخیال بابا بذار اونقدر جلب توجه کنه تا بمیره

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

شوهرتم نگاش میکنه و بهش توجه نشون میده‌؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

کم محلی. وقتی میاد خونتون خیلی سرد باهاش برخورد کن.یعنی وقتی اومد خونتون.فقط بهش بگو سلام دیگه هم چیزی نگو.

منم مشکل تو را داشتم. ولی از بس سرد برخورد کردم. دیگه یارو نیمد خونمون

2706