2726
عنوان

یه زنی و میشناسم شوهرو یه بچه داره با دونفرم رابطه داره😶بعد میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من عادی جلوه دادم خیانتو ؟؟تمام حرفم این بود تو هیچ زمینه ای قضاوت نکنیم هیچ زمینه ای! من حدی ...

امامان ما در مورد امرب معروف و نهی منکر چیزی نفرموده اند؟؟.چرا فقط هرقسمت دین ک دوسداریم میگیریم و قسمت دیگ رو رها میکنیم ؟

امامان ما در مورد امرب معروف و نهی منکر چیزی نفرموده اند؟؟.چرا فقط هرقسمت دین ک دوسداریم میگیریم و ق ...

من نمی‌دونم مشکل شما بامن چیه فقط اینو میدونم من تایید نکردم 

لطفا دیگه ادامه ندین 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728
من نمی‌دونم مشکل شما بامن چیه فقط اینو میدونم من تایید نکردم  لطفا دیگه ادامه ندین

با خودتون نه .با حرفی ک زدین طرز تفکری شده ک متاسفانه خیلیا تکرارش میکنن ک قضاوت نکنیم و بما ربطی نداره درحالیکه پایه اسلام امرب معروف و نهی از منکره ک اگ رها بشه  جامعه نابود میشه .عزیزم من با شخص شما ک مشکلی ندارم مث خواهرمین.اما نقد حرف شما هست .شبتون بخیر

والا جوری میگه ابرو بردی انگار من با عکس و فیلم‌منتشر کردم

والاه الان حفظ آبروی ی زن و مرد خراب از اهم واجبات شده .کسی ک خودش فاسده و افتخارش رابطه با شوهرای مردمه با کدوم معادله قابل دفاع کردنه؟شاید طفلی مجبوره😏 .خانمایی ک طرفدار حفظ آبروی فاحشه ها هستن برای خوشحالی بیشتر این قشر لطفاً یمدت شوهراشون ب این افراد امانت بدن اوناهم فیض ببرن😏😏

بهش تذکر جدی بدید و تهدیدش کنید اگر از کاراش دست برنداره به شوهرش همه چیز رومیگید...

غالبا شوهرای این افراد ی چیزایی می‌دونن ولی خودشونو میزنن ب اونراه حالا یا مجبورن یا بی عرضه و ترسوان .یا وابسته ب زنشون هستن .اون کسی  ک می‌شناسمش همه اموال بنامشه مرده بخادطلاقش بده همچی ازدست میده چنتا بچم میمونه رو دستش پس خودشو زده ب اونراه من مثلا برم بهش بگم فقط حاشا می‌کنه چون نمیخاد با حقیقت روبرو بشه .

[QUOTE=160467744]زن همسایه ما هم با پسر عموش رابطه داشت چن روز پیش موقع س.ک.س شوهرش اومده بود مچش رو ...

هیچی شوتش کرد خونه باباش واسه طلاق

زن پسر عموش هم وقتی فهمید رفت خونه باباش واسه طلاق

ولی آبرو هر دوشون تو محل رفت

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
اجرش بااباعبدلله

اسم امام حسین علیه السلام رو در چنین جایی به کار نبر !

اون حضرت حرمت دارند!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
با خودتون نه .با حرفی ک زدین طرز تفکری شده ک متاسفانه خیلیا تکرارش میکنن ک قضاوت نکنیم و بما ربطی ند ...

ب هرحال شما حتا متوجه کلام منم نشدین 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
اسم امام حسین علیه السلام رو در چنین جایی به کار نبر ! اون حضرت حرمت دارند!

🙄🙄وا

اینکه اجرش باامام حسین باشه خودش هدایتش کنه بده؟ 

خواهشا از خودتون‌حکم‌شرعی نبافید😒

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم