2733
2734
عنوان

یه زنی و میشناسم شوهرو یه بچه داره با دونفرم رابطه داره😶بعد میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 132 پست
خداروشکر که حال دلت خوبه  هیچ چیزی واسه ی زن بودن کنار همسرو  بچه هاش و داشتن آرامش نمیشه

دقیقا . بخدا فهمیدم پول و املاک اصلا خوشبختی نمیاره هیچ به اندازه آرامش بچه هام و بودن کنارشون و شوهرم برام ارزش نداره . الان دیگه انگار عقلم افتاده سرجاش. نمیدونی دخترم چقدر خوشحاله و چقدر رنگ اومده روش هنوز باورش نمیشه کنار همیم. الان دیگه با آرامش این بچمو به دنیا میارم قبل این قرار بود اینم بدم اونا مجبوری ولی الان دیگه کنار خودمه بی مادر نیستن. مرسی فدات شم ممنون 😘😘😘😘🌹🌹🌹

واقعا که آخرالزمان شده ، مردم علناً دارن گناه میکنن ، و چه بدتر که این گناه رو میان به کسی تعریف می کنن. این مریضیای بد مثل کرونا که میاد از همین گناهایی که ما داریم انجام میدیم. از خدا خیلی دور شدیم ، اکثریت مردم نمی تونن نون حلال سر سفره ببرن. هر کسی داره توی کار خودش دزدی می کنه . خدا قهرش گرفته . بیایید توبه کنیم.  خدا ارحم الراحمینه.

انشاءالله که هممون عاقبت بخیر بشیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا حدیث از امام صادق (ع) هست  حتا اگر اون کار زنا باشه  خدا می‌دونه مردی رو ...

خدارو شکر ک خودخدا فرق بین حق الناس و حقوق دیگ گذاشته نابود کردن زندگی دیگران هیچ توجیهی ندارد بخصوص ک طرف عادتشم شده من زنی متاهل بچه دار رو میشناسم با دامادشون رابطه داشت باعث طلاق خواهرش شد باز باشوهردوم خانمه اینبار آشکار سعی کردرفیق بشه نشد آبروشونو برد با بدگویی.با مرد همسایه ک متاهله دوسته همزمان چشمش دنبال هرچی مرده.چرا چون شوهرش بیسواد زشته خانم عقده ای شده زندگی بقیه رو خراب می‌کنه لابد میخاد دم مرگش توبه کنه؟زندگیهایی ک خراب کرده رو چجوری میخاد جبران کنه؟لطفا خیانت متاهلین عادی سازی نکنید

2728
دقیقا . بخدا فهمیدم پول و املاک اصلا خوشبختی نمیاره هیچ به اندازه آرامش بچه هام و بودن کنارشون و شوه ...

آره عزیزم اینو فقط یه مادر میتونه بفهمه منم مثل خودتم نمیتونم حتی یروز خونه زندگی وبچه هامو ول کنم تو دلم آتیش  بپا میشه مرد جماعتم باهاش بحث نکنی و سربه سرش نذاری همه ی زندگیشو به پات میریزه خلاصه بهترینارو واست از خدا میخوام😘

2738
خدارو شکر ک خودخدا فرق بین حق الناس و حقوق دیگ گذاشته نابود کردن زندگی دیگران هیچ توجیهی ندارد بخصوص ...

عزیزم من عادی جلوه دادم خیانتو ؟؟تمام حرفم این بود تو هیچ زمینه ای قضاوت نکنیم هیچ زمینه ای!

من حدیث ازامام صادق (ع) گفتم 

فقط و فقط و فقط درمورد قضاوت !نه ایشونو امر کردم ب این کار نه نهی 

جایگاه ما جایگاه قضاوت نیست چون کائنات دقیقا تورو می‌بره همونجایی ک قضاوتش کردی

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
هیچ وقت قضاوت نکنین 

ای خدا این جمله هم شده راه در رو

یارو داره به شوهرش خیانت میکنه از اون طرف رفته تو زندگیه مرد زن و بچه دار‌.این که میگن قضاوت نکنید برای شرایطیه که کار طرف به کسی آسیب نمیزنه نه وقتی که داره یه جامعه رو به گند میکشه.مرسی اه

ای خدا این جمله هم شده راه در رو یارو داره به شوهرش خیانت میکنه از اون طرف رفته تو زندگیه مرد زن و ...

اگه بتونی اصلاحش کنی خوبه نه این که اینجا فقط بگیم کارش بده حرف ما جلوی اسیب و میگیره؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

حتی به

ش فکر نکن چه برسه به معاشرت

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
اگه بتونی اصلاحش کنی خوبه نه این که اینجا فقط بگیم کارش بده حرف ما جلوی اسیب و میگیره؟

یه جورایی بله.وقتی از جامعه طرد بشه . جاهایی که جرم آشکاره باید مردم اون فرد رو نپذیرن تا موقعی که فرد به خودش بیاد 

2706