2737
2734
عنوان

یه زنی و میشناسم شوهرو یه بچه داره با دونفرم رابطه داره😶بعد میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 132 پست
همینا شانس دارن شوهراشون ایقد باهاشون خوبن میگن ج ن د گ ی کن زندگی کن

اینجور آدما ک ب خانواده تعهد ندارن معمولا میرن با مردایی ازدواج میکنن ک خیلی شوت هستن هر کیو دیدم اینجوریه شوهرش از دنیا پرته

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی با شوهر خواهرم آره؟؟ 

بله.خواهره میومده خونه باباش،این میرفته خونه خواهره،تازه ی شهر دیگه.شب هم میمونده

میگفته دانشگاهم.

شوهر خواهرم هم ی آدم اشغال کثیف.بعدش ک خواهره اومد قهر،خیلی ماجراها پیش اومد،این ول کرد شوهر خواهره رو.البته خواهره هم مشکل داشت.اینجور ک من از صحبتهاش متوجه شدم.

جالب اینجاست ک واس هر دو آقا می‌گفت اول منو میخواستن.مجبور شدن ازدواج کنن.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2731

یه چیزی میگم بهم نخند. شاید این خانوم توی تخیلش اینجوریه، داره تخیلاتش رو به اسم واقعیت برات تعریف میکنه.

منم هر وقت خیلی بهم فشار میاد به تخیلم پناه میبرم تا آروم بشم.

تا تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاقات زندگیم افتادن. ❤
نه اتفاقاشوهرش انقد خوبه و خوش اخلاق و پول دربیاره ک حد نداره  یعنی شوهرش کلا اهل مسافرت خوشگز ...

وااالیییی دختر انگار در مورد دختر عموی من حرف نمیزنی😂😂😂

اونم شوهرش با اخلاق و با شخصیت و مردم داره از نظر چهره و همه چیز از دختره خیلی بالاتره ،حالا دختره چهارتا مرد هیز بهش گفتن تو چ خوشکلی و...اینم هوا برش داشته 

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2738

زن همسایه ما هم با پسر عموش رابطه داشت چن روز پیش موقع س.ک.س شوهرش اومده بود مچش رو گرفته بود

و حدیث هم هست  هرگز کسی رو بابت عملش سرزنش نکنید و قضاوت نکنید وگرنه به همون سرزنش و قضاوت گرفت ...

دقیقا حدیث از امام صادق (ع) هست 

حتا اگر اون کار زنا باشه 

خدا می‌دونه مردی رو میشناختم رئیس عقیدتی یه اداره بود ک تو دام همچین زنی افتاده بود وقتی تعریف میکرد ک چطور ماهرانه اون زن وارد زندگیش شد و اینم از راه ب در شد اما لطف خدا شامل حالشون شد و جفتشون پشیمون شدن چون هردو از کمبود محبت همسر رنج میبردن اما مرده میگفت فقط ب خاطر سرزنش ب اینجا رسیدم چون همیشه همچین آدمایی رو سرزنش میکردم و کسی ک ازناموس مردم بالا میرفتو ....زاده میدونستم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
برا چن وقت میخوانش بعدم عین زباله چمالش میکنن میندازنش سطل آشغال میرن دنبال بعدی مرا تنوع طلبن اکثرا ...

اره بابا 

اینجور پسر ها با زنای متاهل رابطه میندازن ک مث دختر مجرد نباشه راحت بتونن باهاش بخوابن بعدم هیچی توش نباشه

2706