2726
عنوان

ی سوال دارم

134 بازدید | 14 پست

بچه ها رمز دوم و رمز پویا باهم فرق دارن؟؟ برا دانشگاه گفته کارتی ک رمز دوم داشته باشه منم رفتم خودپرداز بعد رمز دوم یکبارمصرف گرفتم باهاش برنامه ۶۰ رو دان کردم کد ۴ رقمی میده.الان اومدم کارت ب کارت انجام بدم میگه رمز دوم کوتاهه ..راهنمایی میکنید؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه رمز دوم همون رمزیه که قبلا واسه خرید اینترنتی میگرفتیم قبل از اینکه رمز پویا وارد داستان بشه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

رمز دومتون تا مبلغ صد تومن باهاش میتونید کارت به کارت کنید ولی رمز پویا یکبار مصرفه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5239661/میخوام-خاطرات-هیجده-سال-عاشقیموباهات-بنویسم?postId=160185066

بانک ملی؟ 

برنامه شصت نیست، اسم برنامه‌ش رمزبان هست. 

باید بری دم عابربانک. رمز دوم پویا رو فعال کنی. ازت شماره موبایل میگیره. یه کد روی رسید بهت میده، یه کد طولانی هم به موبایلت اس ام اس میکنه. بعد هر دو تای این کدها رو توی برنامه رمزبان وارد میکنی. هر وقت رمز جدید خواستی، این برنامه رو باز میکنی و بهت رمز میده.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

عنوان تاپیکت بنویس رمز دوم ورمز پویا 

اینجوری شاید اونایی که بلد هستن نیان تو تاپیک که جواب بدن

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
بانک ملی؟  برنامه شصت نیست، اسم برنامه‌ش رمزبان هست.  باید بری دم عابربانک. رمز دوم پویا ...

خب الان دقیقا تمام این کارها رو کردم ک ...ولی خاستم پول انتقال بدم رنز ۴ رقمی ک برنامه دادو میزنم تو کادر رمز دوم میگه رمز کوتاهه

خب الان دقیقا تمام این کارها رو کردم ک ...ولی خاستم پول انتقال بدم رنز ۴ رقمی ک برنامه دادو میزنم تو ...

عزیزم، گفتم که برنامه شصت نیست. برنامه رمزبان باید نصب کنی. منم بار اول شصت نصب کرده بودم، ولی بعدش از کارمندای داخل بانک پرسیدم گفتن رمزبان باید نصب بشه. 

بعد شما رمز اول یکبار مصرف گرفتی. برای همین چهاررقمی بهت میده. باید رمز دوم یک بارمصرف یا رمز دوم پویا بگیری، رمزش طولانی‌تره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706