2703
2553
عنوان

کیا ازاینکه خانه دار هستن و درامدی ندارن راضی ان با دلیل بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 3347 بازدید | 116 پست

من یک عدد خانه دار هستم ک ب علایقم میرسم وازطریق بورس درآمد کسب میکنم البته نه الان ک ب پیسی خوردیم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که دارم دیوانه میشم، قبلن شاغل بودم از وقتی باردار شدم مجبور شدم کارم رو کنار بذارم الان پسرم یه سالشه ولی هیچ وقت به این شرایط عادت نکردم حتی گاهی رو بچه مم تاثیر بد میذاره چون اکثرا عصبی هستم و ناراضی، فک نکنم دیگه اون آدم سابق بشم، ولی اینو میدونم که یه زن همیشه باید یه درآمد هر چقد کم هم شده واسه خودش داشته باشه، استقلال مالی خیلی شیرینه، لااقل واسه من که اینجور بود 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
خانم های خاندارسخترین شغل دارن   هنوزصبح هابیدارنشدی بایدبشوری بسابی نهاروشام  هزاران کارد ...

اتفاقا صبح اصلا کار ندارم چون شب با شوهرم کارارو مبکنم الانم دخترم خوابه خودمم مریضم یکم حالم بد بیدارشدم

2720
2714

برای من سخت ترین کار اینه که الان نشستم تا کلاس انلاین دخترم شروع شه تا ۱۱ بعد مال پسرم شروع میشه تا یک ونیم اونم با این وضع بارداری که دوقلو هم باردارم 😢کاش کرونا نبود

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
من یک عدد خانه دار هستم ک ب علایقم میرسم وازطریق بورس درآمد کسب میکنم البته نه الان ک ب پیسی خوردیم

آخر من این قضیه بورس رو نفهمیدم چیه که یه عده میشینن یه جا پولشون چن برابر میشه، از هر کی هم پرسیدم تو این سایت دریغ از دو کلمه پاسخ، ولی میدونم پول یامفتی هست 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏

من از اینکه از دست شوهرم پول بگیرم حس خوبی دارم😄...

گذشته از شوخی..ذات مردا یه طوریه که دوست دارن تامین کننده باشن و از اینکه بتونن یه نفر رو ساپورت کنن کیف میکنن.به شرطی که ازش تشکر بشه.

حالا اون یه نفر مادرش خواهرش زنش یا هر هرکس دیگه

متاسفانه از بس زن ها شاغل شدن خیلی از مردا از این فطرتشون فاصله گرفتن..

ولی خداروشکر شوهر من همچنان دوست داره من ازش خواهشانه  بخوام و اون هم بزرگوارانه خواستمو براورده کنه

اگه میتونین کلید مرد رو گوش بدین..شاید به ظاهر حرفاش طرف مردا رو گرفته باشه.ولی اگه درست انجامش بدیم نتیجه خوبش برای خودمونه که همسراتون شما رو ملکه میدونن

آخر من این قضیه بورس رو نفهمیدم چیه که یه عده میشینن یه جا پولشون چن برابر میشه، از هر کی هم پرسیدم ...

نه عزیزم چه پول یامفتی 

سرمایتو دراختیار شرکتا میزاری باهاش معاملاتشونو انجام میدن تو ضرر و زیانشم شریکی 

الان من نصف اصل پولم تو ضررم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من کار می کردم مهارتم دارم اما کار نمی کنم به چند دلیل

اول کار کردم دیدم خیلی آدم و خسته و له می کنه... 

بعدم فکر می کنم جنبه اش رو ندارم ممکنه منتشو سر همسرم بذارم سوم اینکه همسرمم دوست نداره از جهت ذهنی ذهنش ممکنه بهم بریزه فک کنه من دیگه بهش نیازی ندارم... 

چهارم اینکه نمی خوام همسرم رو در آمد. من حساب کنه

اما دلیر اول دلیل اصلیشه بقیه اش کاملا قابل مدیریت هست ولی اگن خستگی و له بودنی که کار به آدم میده نه حال میذاره برای زندگی نه همسر و نه فرزند

2706