2726
عنوان

چکار کنم دلم بد جور تنگه براش

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا؟؟ پس چرا منو از بلاک دراورد؟؟؟

خب در اورده ک تو اینجوری فکر نکنی ببین عوضی ترین پسر هم اگه کسی رو دوست داشته باشه بیشتر از یه هفته طاقت نمیاره ۶۶ روز خیلی حرفه این از اون ادم هاست ک نمیشه هیچوقت بهش تکیه کرد

خب در اورده ک تو اینجوری فکر نکنی ببین عوضی ترین پسر هم اگه کسی رو دوست داشته باشه بیشتر از یه هفته ...

خب من فکر کنم یا نه 

چه فرقی به حال اون داره

خودش گفت منو دیگه نمیخواد😔

گفت مجرد بمونم بهتر از با تو بودنه😔

خب من فکر کنم یا نه  چه فرقی به حال اون داره خودش گفت منو دیگه نمیخواد😔 گفت مجرد بمونم بهتر ...

ببین تجربه ثابت کرده هرچقد بی محلی کنی بیشتر میاد سمتت عشق مقصر نمیشناسه آی تو مقصر بودی و فلان اگه عاشقت بود انقد تحمل نمیکرد عشق یعنی معشوقت بزنا تو سرت بکشتت اما باز دستاشو ببوسی پس فراموشش کن 

ممنونم 

بمیرم برات حرفام تلخ بود اما ارزش تو خیلی بیشتره ک بخاطر کسی ک دو ماهه یه زنگ هم نزد بگه دستم خورد یا پیام بده من مثل تو بی معرفت نیستم اومدم حالت بپرسم حال خودتو خراب کنی شوهر من دوست ک بودیم بار ها تا مرز جدایی رفتیم هرچی از دهن هم در اومد گفتیم تهش دو روز بود قهرمون اون دو روز هم شوهرم میگفت اگه دو روز بیشتر میشد یعنی دیگه این رابطه فایده نداره

توهم حتما ضعف نشون دادی مردا کافیه بفهمن دوسشون داری دیگه سوارت میشن

ینی دروغ گفته؟؟

اره ۱

ضعف که خیلی

چون واقعا دوسش داشتم 

همه چی زمانی خراب شد که بهش گفتم به خاطر باج گرفتن از پدرمادرم وارد رابطه با تو شدم 

گفتم میخوام برم خارج نمیزارن برم گفتم خودمو عاشق تو جلوشون جلوه بدم ، اونا هم بخاطر عقد قبلیت با ازدواجمون مخالفت میکنن نمیزارن دیگه بیام سرکار و این بهترین فرثته برای من که برم خارج 

اما ناغافل عاشقت شدم

بمیرم برات حرفام تلخ بود اما ارزش تو خیلی بیشتره ک بخاطر کسی ک دو ماهه یه زنگ هم نزد بگه دستم خورد ی ...

خدا نکنه عزیزم

قضیه من فرق داره

ولی با این همه اتفاق و حاشیه که من داشتم بدون اطلاع من بعد دو سال که پدرم اجازه نمیداد حتی ببینتش 

رفت پیش پدرم 

منتهی از ترس پدرم جواب نه دادم

اونم شوکه شد

و گفت دیگه نمیخوامت

چون دو سال خودمونو کشتیم بابام فقط اجازه بده یه بار ببینتش😔

2706